Luas Dancing School



11. února pořádáme rehabilitačně taneční "seminářový maraton"

04. 01. 2012 – Tereza Bachová

Další z našich tanečně rehabilitačních seminářů, který jsme pro vás připravili na sobotu 11. února, bude trochu netradiční. Čeká na vás totiž "seminářový maraton", který se bude skládat ze tří bloků – seminář irských tanců, cloggingový seminář a rehabilitační seminář. Tentokrát se na lekcích bude podílet i Anna Bachová a opět se setkáte s rehabilitační lékařkou Zuzanou Stupkovou.

V irské části semináře nás čekají stepové kombinace do rytmu Reel v levelu Primary/Intermediate, které pak spojíme v menší choreografii. Lektorem pro tuto část bude Tereza Loužecká Bachová.

V cloggerské části semináře vás čekají technické a krokové kombinace ve stylech Buckdancing a popřípadě Flatfoot a na závěr menší choreografie. Těšit se můžete na Aničku Bachovou jako lektora této části.

Náplň rehabilitační části bude zaměřena hlavně na stabilizaci HSS (hluboký stabilizační systém) a správné dýchání. Tentokrát jsou cviky připraveny hravou formou pro všechny zúčastněné s komentářem. Cviky začneme bez pomůcek, poté si už zacvičíme s pomůckami, které se nacházejí v každé domácnosti. Jako bonus je pro vás připravena rehabilitační „opičí dráha“ a celý blok zakončíme cviky s overballem. Lekce bude provázena komentářem a cvičení či postřehy si budete moci zaznamenat.

   

Na každý blok semináře je nutné přihlásit se zvlášť. Každý zájemce si tedy bude moci vybrat pouze to, co ho zajímá nejvíce. Seminář je tím pádem přístupný i pro tanečníky z jiných tanečních souborů, včetně těch, kteří jsou registrovaní pod jiným lektorem.

Seminář se bude konat v již tradičních prostorách tanečního sálu na Praze 5 (Zborovská 22), kam se nejlépe dopravíte č. 6, 9, 12, 20 nebo 22 do zastávky "Arbesovo náměstí".

Cena za každý ze tří bloků semináře je 250 Kč. Další podrobnosti, včetně přihlášek naleznete na stránce semináře. Uzávěrka přihlášek je 4. února 2012 a kapacita sálu je omezená, proto s přihlášením neotálejte :-)

Případné další dotazy prosím pište na e-mail tereza@luasdance.cz.

Těšíme se na viděnou :-)
Tým Luas Dancing School

PS: Nezapomeňte si sebou vzít mimo jiné i teplé oblečení na závěr semináře, malý kamínek nebo kaštan o velikosti max. 5 cm v průměru a Over ball (malý míč užívaný právě k rehabilitačním cvičením).



Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.6.

Podvečery v rytmu irských tanců

DDM Žlutá Ponorka, Turnov

Irské tance pro děti i dospělé pod vedením skvělých tanečníků z DDM žlutá ponorka v Turnově.

15.7.

24. letní škola Dvorana

Středisko U starého rybníka, Zbraslavice

Po sedmi letech se vracíme do střediska U Starého rybníka ve Zbraslavicích, které je stále lepší a lepší. Vy z vás kteří jste zde již byli, budete mile překvapeni novou velkou tělocvičnou. Nezvykle jedeme v druhé polovině července. Je to dané kompromisem obsazenosti střediska a našimi dalšími aktivitami. Program se v zásadě nemění. Převážně budeme tančit country tance, občas nějaké novinky z jiných tanečních stylů. Pro bojovkáře bude připravená bojovka, ostatní budou moci odpoledne trávit výlety nebo lenošením ve středisku. Kapacita je omezená, proto s přihlašováním příliš neotálejte. Díky jedinému turnusu se bude kapacita rychle plnit.

21.7.

Camp Rince Berlin 2017 - Intensive Irish Dance Camp

Berlín, Německo

Taneční letní škola pro isrké tanečníky všech úrovní.

19.8.

Bernard´s Summer School 2017

Praha, CZ

Taneční, hudební a jazyková letní škola pro všechny zájemce o irskou kulturu se skvělými doprovodnými akcemi různého druhu!

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS