Luas Dancing School11. února pořádáme rehabilitačně taneční "seminářový maraton"

04. 01. 2012 – Tereza Bachová

Další z našich tanečně rehabilitačních seminářů, který jsme pro vás připravili na sobotu 11. února, bude trochu netradiční. Čeká na vás totiž "seminářový maraton", který se bude skládat ze tří bloků – seminář irských tanců, cloggingový seminář a rehabilitační seminář. Tentokrát se na lekcích bude podílet i Anna Bachová a opět se setkáte s rehabilitační lékařkou Zuzanou Stupkovou.

V irské části semináře nás čekají stepové kombinace do rytmu Reel v levelu Primary/Intermediate, které pak spojíme v menší choreografii. Lektorem pro tuto část bude Tereza Loužecká Bachová.

V cloggerské části semináře vás čekají technické a krokové kombinace ve stylech Buckdancing a popřípadě Flatfoot a na závěr menší choreografie. Těšit se můžete na Aničku Bachovou jako lektora této části.

Náplň rehabilitační části bude zaměřena hlavně na stabilizaci HSS (hluboký stabilizační systém) a správné dýchání. Tentokrát jsou cviky připraveny hravou formou pro všechny zúčastněné s komentářem. Cviky začneme bez pomůcek, poté si už zacvičíme s pomůckami, které se nacházejí v každé domácnosti. Jako bonus je pro vás připravena rehabilitační „opičí dráha“ a celý blok zakončíme cviky s overballem. Lekce bude provázena komentářem a cvičení či postřehy si budete moci zaznamenat.

   

Na každý blok semináře je nutné přihlásit se zvlášť. Každý zájemce si tedy bude moci vybrat pouze to, co ho zajímá nejvíce. Seminář je tím pádem přístupný i pro tanečníky z jiných tanečních souborů, včetně těch, kteří jsou registrovaní pod jiným lektorem.

Seminář se bude konat v již tradičních prostorách tanečního sálu na Praze 5 (Zborovská 22), kam se nejlépe dopravíte č. 6, 9, 12, 20 nebo 22 do zastávky "Arbesovo náměstí".

Cena za každý ze tří bloků semináře je 250 Kč. Další podrobnosti, včetně přihlášek naleznete na stránce semináře. Uzávěrka přihlášek je 4. února 2012 a kapacita sálu je omezená, proto s přihlášením neotálejte :-)

Případné další dotazy prosím pište na e-mail tereza@luasdance.cz.

Těšíme se na viděnou :-)
Tým Luas Dancing School

PS: Nezapomeňte si sebou vzít mimo jiné i teplé oblečení na závěr semináře, malý kamínek nebo kaštan o velikosti max. 5 cm v průměru a Over ball (malý míč užívaný právě k rehabilitačním cvičením).Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

3.11.

Mainland Europe Irish Dancing Championships Gdynia 2017

Gdyňa, Polsko

Taneční šampionát v Irských tancích.

2.12.

Bratislava Christmas Feis 2017

Bratislava, Záhorská Bystrica

Taneční soutěž v irských tancích.

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS