Luas Dancing SchoolAkce Luas Dancing School před prázdninami

10. 06. 2016 – Tereza Bachová

V měsíci červnu se budou pod taktovkou školy konat celkem tři akce na zakončení školního roku 2015/2016. Jelikož byly lekce pořádané letošní školní rok i mimo Prahu, rozhodli jsme se uspořádat akce i na těchto místech. A jaké akce to budou a kde se konají?

14. června 2016 - Závěrečné odpoledne irských tanců - Jablonec nad Nisou

V úterý 14. června 2016 proběhne v Jablonci nad Nisou v ZŠ 5. května od 17:30 závěrečné odpoledne irských tanců s tanečníky z našich lekcí a současně členy souborů Divokej IrIrské sestry. Diváci se mohou těšit na spoustu hezkého tancování, zajímavé povídání a jeden rychlý kvíz s příjemnou cenou za správnou odpověď ;) Srdečně jsou zváni všichni rodinní příslušníci, kamarádi, přátelé nebo prostě příznivci irské kultury. Vstupné je zdarma.

A jak se do školy dostanete?
ZŠ 5. května má několik budov, vystoupení se koná v budově, která má vchod z ulice Sokolí 7.
V ulici 5. května před základní školou je autobusová zastávka 5. května autobusů č. 102 a 131.

Více na mapě zde.

22. června 2016 - Závěrečná lekce irských tanců - Kolovraty

Ve středu 22. června 2016 proběhne v Kolovratech v restauraci U Boudů od 15:30 závěrečné odpoledne pro všechny děti, sestry a bráchy, které by si chtěly přijít zahrát hry, trochu si i zatancovat, luštit kvízy a hádanky. Budou nachystány hezké ceny a nějaké dobroty. Vstupné je 20,- na osobu.

A kudy k Boudům?

Přímo před restaurací je zastávka Škola Kolovraty pro autobusy č. 265 a 267. Nebo je možné do Kolovrat přijet vlakem z Prahy Hlavního nádraží a nebo Nádraží Vršovice; případně z druhé strany od Benešova či Říčan.

Více na mapě zde.

23. června 2016 - Závěrečné odpoledne Luas Dancing School Praha

Ve čtvrtek 23. června 2016 proběhne v Praze v ZŠ Táborská 421/45 od 18:30 závěrečné odpoledne všech školních lekcí ať už z oblasti irských tanců či cloggingu. Uvidíte vystoupení toho, co jsme za rok nacvičili, připravili pro různá vystoupení nebo pro festival Irský Máj. Jako každoročně máme pro vás nachystaný kvíz a luštění a rozhodně velmi hodnotné ceny! :) Můžete si s námi také případně zatančit a nebo prostě jen tak posedět. A u vstupu na vás bude čekat malé překvapení....;) Vstupné 50,- na osobu.

A kudy do Táborské?

Kousek od budovy školy se nachází zastávka tramvaje Nuselská Radnice pro tramvaj č. 18. Dále je možné přijet na zastávky Náměstí Bratří Synků kde jsou zastávky tramvají č. 11, 18 a odtud kousek pěšky.

Více na mapě zde.

Těšíme se na našich akcích s vámi na viděnou a přejeme krásné léto všem!

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.8.

Munich Summer Workshop 2017

Mnichov, Německo

Letní škola irských tanců pod vedením lektorů Shane McAvinchiho a Mary Sweeney. Taneční škola nabízí tzv. Open status, stejně tak bohatý program pro děti i dospělé.

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS