Luas Dancing SchoolAkce Luas Dancing School před prázdninami

10. 06. 2016 – Tereza Bachová

V měsíci červnu se budou pod taktovkou školy konat celkem tři akce na zakončení školního roku 2015/2016. Jelikož byly lekce pořádané letošní školní rok i mimo Prahu, rozhodli jsme se uspořádat akce i na těchto místech. A jaké akce to budou a kde se konají?

14. června 2016 - Závěrečné odpoledne irských tanců - Jablonec nad Nisou

V úterý 14. června 2016 proběhne v Jablonci nad Nisou v ZŠ 5. května od 17:30 závěrečné odpoledne irských tanců s tanečníky z našich lekcí a současně členy souborů Divokej IrIrské sestry. Diváci se mohou těšit na spoustu hezkého tancování, zajímavé povídání a jeden rychlý kvíz s příjemnou cenou za správnou odpověď ;) Srdečně jsou zváni všichni rodinní příslušníci, kamarádi, přátelé nebo prostě příznivci irské kultury. Vstupné je zdarma.

A jak se do školy dostanete?
ZŠ 5. května má několik budov, vystoupení se koná v budově, která má vchod z ulice Sokolí 7.
V ulici 5. května před základní školou je autobusová zastávka 5. května autobusů č. 102 a 131.

Více na mapě zde.

22. června 2016 - Závěrečná lekce irských tanců - Kolovraty

Ve středu 22. června 2016 proběhne v Kolovratech v restauraci U Boudů od 15:30 závěrečné odpoledne pro všechny děti, sestry a bráchy, které by si chtěly přijít zahrát hry, trochu si i zatancovat, luštit kvízy a hádanky. Budou nachystány hezké ceny a nějaké dobroty. Vstupné je 20,- na osobu.

A kudy k Boudům?

Přímo před restaurací je zastávka Škola Kolovraty pro autobusy č. 265 a 267. Nebo je možné do Kolovrat přijet vlakem z Prahy Hlavního nádraží a nebo Nádraží Vršovice; případně z druhé strany od Benešova či Říčan.

Více na mapě zde.

23. června 2016 - Závěrečné odpoledne Luas Dancing School Praha

Ve čtvrtek 23. června 2016 proběhne v Praze v ZŠ Táborská 421/45 od 18:30 závěrečné odpoledne všech školních lekcí ať už z oblasti irských tanců či cloggingu. Uvidíte vystoupení toho, co jsme za rok nacvičili, připravili pro různá vystoupení nebo pro festival Irský Máj. Jako každoročně máme pro vás nachystaný kvíz a luštění a rozhodně velmi hodnotné ceny! :) Můžete si s námi také případně zatančit a nebo prostě jen tak posedět. A u vstupu na vás bude čekat malé překvapení....;) Vstupné 50,- na osobu.

A kudy do Táborské?

Kousek od budovy školy se nachází zastávka tramvaje Nuselská Radnice pro tramvaj č. 18. Dále je možné přijet na zastávky Náměstí Bratří Synků kde jsou zastávky tramvají č. 11, 18 a odtud kousek pěšky.

Více na mapě zde.

Těšíme se na našich akcích s vámi na viděnou a přejeme krásné léto všem!

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.6.

Podvečery v rytmu irských tanců

DDM Žlutá Ponorka, Turnov

Irské tance pro děti i dospělé pod vedením skvělých tanečníků z DDM žlutá ponorka v Turnově.

15.7.

24. letní škola Dvorana

Středisko U starého rybníka, Zbraslavice

Po sedmi letech se vracíme do střediska U Starého rybníka ve Zbraslavicích, které je stále lepší a lepší. Vy z vás kteří jste zde již byli, budete mile překvapeni novou velkou tělocvičnou. Nezvykle jedeme v druhé polovině července. Je to dané kompromisem obsazenosti střediska a našimi dalšími aktivitami. Program se v zásadě nemění. Převážně budeme tančit country tance, občas nějaké novinky z jiných tanečních stylů. Pro bojovkáře bude připravená bojovka, ostatní budou moci odpoledne trávit výlety nebo lenošením ve středisku. Kapacita je omezená, proto s přihlašováním příliš neotálejte. Díky jedinému turnusu se bude kapacita rychle plnit.

21.7.

Camp Rince Berlin 2017 - Intensive Irish Dance Camp

Berlín, Německo

Taneční letní škola pro isrké tanečníky všech úrovní.

19.8.

Bernard´s Summer School 2017

Praha, CZ

Taneční, hudební a jazyková letní škola pro všechny zájemce o irskou kulturu se skvělými doprovodnými akcemi různého druhu!

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS