Luas Dancing SchoolAkce Luas Dancing School před prázdninami

10. 06. 2016 – Tereza Bachová

V měsíci červnu se budou pod taktovkou školy konat celkem tři akce na zakončení školního roku 2015/2016. Jelikož byly lekce pořádané letošní školní rok i mimo Prahu, rozhodli jsme se uspořádat akce i na těchto místech. A jaké akce to budou a kde se konají?

14. června 2016 - Závěrečné odpoledne irských tanců - Jablonec nad Nisou

V úterý 14. června 2016 proběhne v Jablonci nad Nisou v ZŠ 5. května od 17:30 závěrečné odpoledne irských tanců s tanečníky z našich lekcí a současně členy souborů Divokej IrIrské sestry. Diváci se mohou těšit na spoustu hezkého tancování, zajímavé povídání a jeden rychlý kvíz s příjemnou cenou za správnou odpověď ;) Srdečně jsou zváni všichni rodinní příslušníci, kamarádi, přátelé nebo prostě příznivci irské kultury. Vstupné je zdarma.

A jak se do školy dostanete?
ZŠ 5. května má několik budov, vystoupení se koná v budově, která má vchod z ulice Sokolí 7.
V ulici 5. května před základní školou je autobusová zastávka 5. května autobusů č. 102 a 131.

Více na mapě zde.

22. června 2016 - Závěrečná lekce irských tanců - Kolovraty

Ve středu 22. června 2016 proběhne v Kolovratech v restauraci U Boudů od 15:30 závěrečné odpoledne pro všechny děti, sestry a bráchy, které by si chtěly přijít zahrát hry, trochu si i zatancovat, luštit kvízy a hádanky. Budou nachystány hezké ceny a nějaké dobroty. Vstupné je 20,- na osobu.

A kudy k Boudům?

Přímo před restaurací je zastávka Škola Kolovraty pro autobusy č. 265 a 267. Nebo je možné do Kolovrat přijet vlakem z Prahy Hlavního nádraží a nebo Nádraží Vršovice; případně z druhé strany od Benešova či Říčan.

Více na mapě zde.

23. června 2016 - Závěrečné odpoledne Luas Dancing School Praha

Ve čtvrtek 23. června 2016 proběhne v Praze v ZŠ Táborská 421/45 od 18:30 závěrečné odpoledne všech školních lekcí ať už z oblasti irských tanců či cloggingu. Uvidíte vystoupení toho, co jsme za rok nacvičili, připravili pro různá vystoupení nebo pro festival Irský Máj. Jako každoročně máme pro vás nachystaný kvíz a luštění a rozhodně velmi hodnotné ceny! :) Můžete si s námi také případně zatančit a nebo prostě jen tak posedět. A u vstupu na vás bude čekat malé překvapení....;) Vstupné 50,- na osobu.

A kudy do Táborské?

Kousek od budovy školy se nachází zastávka tramvaje Nuselská Radnice pro tramvaj č. 18. Dále je možné přijet na zastávky Náměstí Bratří Synků kde jsou zastávky tramvají č. 11, 18 a odtud kousek pěšky.

Více na mapě zde.

Těšíme se na našich akcích s vámi na viděnou a přejeme krásné léto všem!

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

17.3.

The Hong Kong Irish Dance Premierships 2018

Hong Kong

Taneční soutěž v irských tancích pokud máte chuť cestovat a objevovat východní dálavy :)

24.3.

Oireachtas Rince na Cruinne 2018

Glasgow, Skotsko

Světový šampionát v irských tancích 2018.

27.4.

Country a mezinárodní tance

obec Květuš, CZ

Přijeďte strávit jarní svátky do Květuše !! Dvorana nabízí skvělé tancování dopoledne a večer, přes den výlety pěšky nebo na kole, večerní zpívání, případně návštěvu místní hospůdky. A to se neodmítá! ;) Těší se na vás, Jitka Bonušová a Jan Pumpr.

4.5.

Párové a Vintage tance

obec Květuš, CZ

Druhý prodloužený víkend bude věnován tancům, které postupně získávají velkou oblibu - americké párové tance a tance stylu vintage, což je druhá polovina 19, století až 30. léta 20. století – období čtverylek, polek, galopů, ale i tanga a waltzu. Přijeďte strávit jarní svátky do Květuše !! Těší se na vás Jitka Bonušová a Honza Pumpr.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS