Luas Dancing SchoolBernard´s Summer School 2014

30. 05. 2014 – Tereza Bachová

Irské tancování, irská muzika a irská kultura v jednom týdnu a pod jednou střechou od rána až do večera - to je recept na dobrou náladu a setkání se zajímavými lidmi. Jelikož mám tento rok opět tu možnost učit na Bernard's Summer School, tímto zvu všechny zájemce o irský tanec a irskou hudbu na již 14. ročník této letní školy. Pokud rádi tančíte irské tance v jakékoli podobě nebo hrajete tradiční irskou hudbu a nevíte co dělat v termínu od 16. do 22. srpna, navštivte Bernard's Summer School, kde o irskou kulturu rozhodně nouze nebude :-)

Celý týden bude na programu výuka irských tanců (Irish Step Dancing, Sean-nós, setové tance, Ceilí tance), irské hudby (v podobě výuky hry na hudební nástroje). Letos nastane obměna a sice irský jazyk a irský zpěv se letos vyučovat nebudou, ale organizátoři připravili jiné alternativy programu. Účastníci se mohou těšit na Malý filmový festival, večerní Ceilí tancování, Ceilí večer tentokrát v prostorách nádherné radnice na Karlově náměstí, večer s kvízem, který byl vloni velmi populární a samozřejmě Závěrečný večer v divadle Ponec.

Učit bude mnoho zkušených a (ne)známých lektorů - někteří lektoři jsou na této akci úplně poprvé:
Irish Step Dancing – Shaun Kelly (IRL), Tereza Bachová (ČR), Tereza Bernardová (ČR) a Markéta Utišilová (ČR)
Sean-Nós – Gerard Buttler (IRL)
Setové tance – Gerard Buttler (IRL)
Ceilí dancing – Kateřina Báňová a Anna Ward (ČR)
Flétny – Stephen Doherty (IRL) a Anna Šůrová (ČR)
Bodhrán – Ladislav Veselý (CZ)
Housle – David Doocey (IRL)
Kytara – Kevin Corbett (IRL)
Harfa – Václava van der Meijs (ČR)
Concertina - Tomáš Pergler (CZ)

Ještě stále váháte? Za týden se naučíte spoustu zajímavých věcí a co víc, potkáte zajímavé lidi, se kterými se od této akce určitě neuvidíte naposledy :-)

Více informací a přihlášku naleznete na www.bernards.cz/summer-school/propozice. A už neváhejte, pro přihlášení zbývá již jen pouze pár dní!

Těšíme se na vás :)


Tereza BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.8.

Munich Summer Workshop 2017

Mnichov, Německo

Letní škola irských tanců pod vedením lektorů Shane McAvinchiho a Mary Sweeney. Taneční škola nabízí tzv. Open status, stejně tak bohatý program pro děti i dospělé.

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS