Luas Dancing SchoolBernard´s Summer School 2014

30. 05. 2014 – Tereza Bachová

Irské tancování, irská muzika a irská kultura v jednom týdnu a pod jednou střechou od rána až do večera - to je recept na dobrou náladu a setkání se zajímavými lidmi. Jelikož mám tento rok opět tu možnost učit na Bernard's Summer School, tímto zvu všechny zájemce o irský tanec a irskou hudbu na již 14. ročník této letní školy. Pokud rádi tančíte irské tance v jakékoli podobě nebo hrajete tradiční irskou hudbu a nevíte co dělat v termínu od 16. do 22. srpna, navštivte Bernard's Summer School, kde o irskou kulturu rozhodně nouze nebude :-)

Celý týden bude na programu výuka irských tanců (Irish Step Dancing, Sean-nós, setové tance, Ceilí tance), irské hudby (v podobě výuky hry na hudební nástroje). Letos nastane obměna a sice irský jazyk a irský zpěv se letos vyučovat nebudou, ale organizátoři připravili jiné alternativy programu. Účastníci se mohou těšit na Malý filmový festival, večerní Ceilí tancování, Ceilí večer tentokrát v prostorách nádherné radnice na Karlově náměstí, večer s kvízem, který byl vloni velmi populární a samozřejmě Závěrečný večer v divadle Ponec.

Učit bude mnoho zkušených a (ne)známých lektorů - někteří lektoři jsou na této akci úplně poprvé:
Irish Step Dancing – Shaun Kelly (IRL), Tereza Bachová (ČR), Tereza Bernardová (ČR) a Markéta Utišilová (ČR)
Sean-Nós – Gerard Buttler (IRL)
Setové tance – Gerard Buttler (IRL)
Ceilí dancing – Kateřina Báňová a Anna Ward (ČR)
Flétny – Stephen Doherty (IRL) a Anna Šůrová (ČR)
Bodhrán – Ladislav Veselý (CZ)
Housle – David Doocey (IRL)
Kytara – Kevin Corbett (IRL)
Harfa – Václava van der Meijs (ČR)
Concertina - Tomáš Pergler (CZ)

Ještě stále váháte? Za týden se naučíte spoustu zajímavých věcí a co víc, potkáte zajímavé lidi, se kterými se od této akce určitě neuvidíte naposledy :-)

Více informací a přihlášku naleznete na www.bernards.cz/summer-school/propozice. A už neváhejte, pro přihlášení zbývá již jen pouze pár dní!

Těšíme se na vás :)


Tereza BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

27.1.

Antwerp Feis 2018

Antwerpy, Belgie

Taneční soutěž v irských tancích

10.2.

Grade Exams Berlin 2018

Berlín, Německo

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS