Luas Dancing SchoolBernard´s Summer School 2014

30. 05. 2014 – Tereza Bachová

Irské tancování, irská muzika a irská kultura v jednom týdnu a pod jednou střechou od rána až do večera - to je recept na dobrou náladu a setkání se zajímavými lidmi. Jelikož mám tento rok opět tu možnost učit na Bernard's Summer School, tímto zvu všechny zájemce o irský tanec a irskou hudbu na již 14. ročník této letní školy. Pokud rádi tančíte irské tance v jakékoli podobě nebo hrajete tradiční irskou hudbu a nevíte co dělat v termínu od 16. do 22. srpna, navštivte Bernard's Summer School, kde o irskou kulturu rozhodně nouze nebude :-)

Celý týden bude na programu výuka irských tanců (Irish Step Dancing, Sean-nós, setové tance, Ceilí tance), irské hudby (v podobě výuky hry na hudební nástroje). Letos nastane obměna a sice irský jazyk a irský zpěv se letos vyučovat nebudou, ale organizátoři připravili jiné alternativy programu. Účastníci se mohou těšit na Malý filmový festival, večerní Ceilí tancování, Ceilí večer tentokrát v prostorách nádherné radnice na Karlově náměstí, večer s kvízem, který byl vloni velmi populární a samozřejmě Závěrečný večer v divadle Ponec.

Učit bude mnoho zkušených a (ne)známých lektorů - někteří lektoři jsou na této akci úplně poprvé:
Irish Step Dancing – Shaun Kelly (IRL), Tereza Bachová (ČR), Tereza Bernardová (ČR) a Markéta Utišilová (ČR)
Sean-Nós – Gerard Buttler (IRL)
Setové tance – Gerard Buttler (IRL)
Ceilí dancing – Kateřina Báňová a Anna Ward (ČR)
Flétny – Stephen Doherty (IRL) a Anna Šůrová (ČR)
Bodhrán – Ladislav Veselý (CZ)
Housle – David Doocey (IRL)
Kytara – Kevin Corbett (IRL)
Harfa – Václava van der Meijs (ČR)
Concertina - Tomáš Pergler (CZ)

Ještě stále váháte? Za týden se naučíte spoustu zajímavých věcí a co víc, potkáte zajímavé lidi, se kterými se od této akce určitě neuvidíte naposledy :-)

Více informací a přihlášku naleznete na www.bernards.cz/summer-school/propozice. A už neváhejte, pro přihlášení zbývá již jen pouze pár dní!

Těšíme se na vás :)


Tereza BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

3.11.

Bucharest Feis & Grade Exams

Bukurešt, Rumunsko

Taneční soutěž a zkoušky v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS