Luas Dancing SchoolCountry Dance Festival Jasana Bonuše 2012

28. 09. 2012 – Tereza Bachová

Jako již tradičně budou mít všichni příznivci Country tanců, irských tanců, lidových tanců, Cloggingu, Line Dance i tradičních tanců různých států světa možnost zatančit si v rámci jednoho festivalu Jasana Bonuše. Celou akci zastřešuje skupina Dvorana Country dancers a hlavními organizátory a hybateli této akce jsou Jan Pumpr a Jitka Bonušová.

Tento rok se tato akce koná o víkendu 12.–14. října v základní škole v ulici Žernosecká 3/1597 na Praze 8. Sobotní večer, který je věnován tancovačce, přehlídce tanečních skupin a dobré muzice se bude konat v KD Ládví. Festival je určen začátečníkům, pokročilým, jednotivců, skupinám – prostě každému, kdo má rád tyto styly tance.

A co napsali sami organizátoři o festivalu?

Milí přátelé, tanečníci,

opět vás všechny zveme na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří k nám jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Tančíme souběžně ve 3 halách různé taneční styly pod vedením vynikajících domácích i zahraničních lektorů. Na sobotní country bál a přehlídku tanečních skupin jsme tentokrát vyměnili sportovní halu za velmi příjemný sál kulturního domu. Díky tomu bude letošní přehlídka otevřená i pro cloggery! K tanci nám bude hrát opět Martin Žák se Starou almarou.


Věříme, že si každý najde to svoje, a že se společně nejen příjemně pobavíme, ale také vzděláme. Zveme také všechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tance mají i mladou generaci.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Více podrobností, informací, přihlášky, registrační údaje, mapy, navigaci a podrobný program naleznete zde.

Příjemnou zábavu :-)

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.8.

Munich Summer Workshop 2017

Mnichov, Německo

Letní škola irských tanců pod vedením lektorů Shane McAvinchiho a Mary Sweeney. Taneční škola nabízí tzv. Open status, stejně tak bohatý program pro děti i dospělé.

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS