Luas Dancing SchoolCountry Dance Festival Jasana Bonuše 2012

28. 09. 2012 – Tereza Bachová

Jako již tradičně budou mít všichni příznivci Country tanců, irských tanců, lidových tanců, Cloggingu, Line Dance i tradičních tanců různých států světa možnost zatančit si v rámci jednoho festivalu Jasana Bonuše. Celou akci zastřešuje skupina Dvorana Country dancers a hlavními organizátory a hybateli této akce jsou Jan Pumpr a Jitka Bonušová.

Tento rok se tato akce koná o víkendu 12.–14. října v základní škole v ulici Žernosecká 3/1597 na Praze 8. Sobotní večer, který je věnován tancovačce, přehlídce tanečních skupin a dobré muzice se bude konat v KD Ládví. Festival je určen začátečníkům, pokročilým, jednotivců, skupinám – prostě každému, kdo má rád tyto styly tance.

A co napsali sami organizátoři o festivalu?

Milí přátelé, tanečníci,

opět vás všechny zveme na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří k nám jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Tančíme souběžně ve 3 halách různé taneční styly pod vedením vynikajících domácích i zahraničních lektorů. Na sobotní country bál a přehlídku tanečních skupin jsme tentokrát vyměnili sportovní halu za velmi příjemný sál kulturního domu. Díky tomu bude letošní přehlídka otevřená i pro cloggery! K tanci nám bude hrát opět Martin Žák se Starou almarou.


Věříme, že si každý najde to svoje, a že se společně nejen příjemně pobavíme, ale také vzděláme. Zveme také všechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tance mají i mladou generaci.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Více podrobností, informací, přihlášky, registrační údaje, mapy, navigaci a podrobný program naleznete zde.

Příjemnou zábavu :-)

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

3.11.

Bucharest Feis & Grade Exams

Bukurešt, Rumunsko

Taneční soutěž a zkoušky v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS