Luas Dancing SchoolCountry Dance Festival Jasana Bonuše 2012

28. 09. 2012 – Tereza Bachová

Jako již tradičně budou mít všichni příznivci Country tanců, irských tanců, lidových tanců, Cloggingu, Line Dance i tradičních tanců různých států světa možnost zatančit si v rámci jednoho festivalu Jasana Bonuše. Celou akci zastřešuje skupina Dvorana Country dancers a hlavními organizátory a hybateli této akce jsou Jan Pumpr a Jitka Bonušová.

Tento rok se tato akce koná o víkendu 12.–14. října v základní škole v ulici Žernosecká 3/1597 na Praze 8. Sobotní večer, který je věnován tancovačce, přehlídce tanečních skupin a dobré muzice se bude konat v KD Ládví. Festival je určen začátečníkům, pokročilým, jednotivců, skupinám – prostě každému, kdo má rád tyto styly tance.

A co napsali sami organizátoři o festivalu?

Milí přátelé, tanečníci,

opět vás všechny zveme na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří k nám jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Tančíme souběžně ve 3 halách různé taneční styly pod vedením vynikajících domácích i zahraničních lektorů. Na sobotní country bál a přehlídku tanečních skupin jsme tentokrát vyměnili sportovní halu za velmi příjemný sál kulturního domu. Díky tomu bude letošní přehlídka otevřená i pro cloggery! K tanci nám bude hrát opět Martin Žák se Starou almarou.


Věříme, že si každý najde to svoje, a že se společně nejen příjemně pobavíme, ale také vzděláme. Zveme také všechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tance mají i mladou generaci.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Více podrobností, informací, přihlášky, registrační údaje, mapy, navigaci a podrobný program naleznete zde.

Příjemnou zábavu :-)

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.6.

Podvečery v rytmu irských tanců

DDM Žlutá Ponorka, Turnov

Irské tance pro děti i dospělé pod vedením skvělých tanečníků z DDM žlutá ponorka v Turnově.

15.7.

24. letní škola Dvorana

Středisko U starého rybníka, Zbraslavice

Po sedmi letech se vracíme do střediska U Starého rybníka ve Zbraslavicích, které je stále lepší a lepší. Vy z vás kteří jste zde již byli, budete mile překvapeni novou velkou tělocvičnou. Nezvykle jedeme v druhé polovině července. Je to dané kompromisem obsazenosti střediska a našimi dalšími aktivitami. Program se v zásadě nemění. Převážně budeme tančit country tance, občas nějaké novinky z jiných tanečních stylů. Pro bojovkáře bude připravená bojovka, ostatní budou moci odpoledne trávit výlety nebo lenošením ve středisku. Kapacita je omezená, proto s přihlašováním příliš neotálejte. Díky jedinému turnusu se bude kapacita rychle plnit.

21.7.

Camp Rince Berlin 2017 - Intensive Irish Dance Camp

Berlín, Německo

Taneční letní škola pro isrké tanečníky všech úrovní.

19.8.

Bernard´s Summer School 2017

Praha, CZ

Taneční, hudební a jazyková letní škola pro všechny zájemce o irskou kulturu se skvělými doprovodnými akcemi různého druhu!

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS