Luas Dancing SchoolCountry Dance Festival Jasana Bonuše 2012

28. 09. 2012 – Tereza Bachová

Jako již tradičně budou mít všichni příznivci Country tanců, irských tanců, lidových tanců, Cloggingu, Line Dance i tradičních tanců různých států světa možnost zatančit si v rámci jednoho festivalu Jasana Bonuše. Celou akci zastřešuje skupina Dvorana Country dancers a hlavními organizátory a hybateli této akce jsou Jan Pumpr a Jitka Bonušová.

Tento rok se tato akce koná o víkendu 12.–14. října v základní škole v ulici Žernosecká 3/1597 na Praze 8. Sobotní večer, který je věnován tancovačce, přehlídce tanečních skupin a dobré muzice se bude konat v KD Ládví. Festival je určen začátečníkům, pokročilým, jednotivců, skupinám – prostě každému, kdo má rád tyto styly tance.

A co napsali sami organizátoři o festivalu?

Milí přátelé, tanečníci,

opět vás všechny zveme na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří k nám jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Tančíme souběžně ve 3 halách různé taneční styly pod vedením vynikajících domácích i zahraničních lektorů. Na sobotní country bál a přehlídku tanečních skupin jsme tentokrát vyměnili sportovní halu za velmi příjemný sál kulturního domu. Díky tomu bude letošní přehlídka otevřená i pro cloggery! K tanci nám bude hrát opět Martin Žák se Starou almarou.


Věříme, že si každý najde to svoje, a že se společně nejen příjemně pobavíme, ale také vzděláme. Zveme také všechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tance mají i mladou generaci.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Více podrobností, informací, přihlášky, registrační údaje, mapy, navigaci a podrobný program naleznete zde.

Příjemnou zábavu :-)

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

27.1.

Antwerp Feis 2018

Antwerpy, Belgie

Taneční soutěž v irských tancích

10.2.

Grade Exams Berlin 2018

Berlín, Německo

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS