Luas Dancing SchoolIrská reality show Feis & Blood

19. 11. 2010 – Tereza Bachová

Nedávno nám přišel e-mail od prezidentky RTME Marry Swenney ohledně nově připravované irské televizní reality show Feis & Blood, kterou připravuje irská televize TG4. Pokud máte zájem se přihlásit, najdete v článku i informace jak je možné TG4 kontaktovat. Hodně štěstí!

Překlad pozvánky, která nám přišla e-mailem:

Feis & Blood

TG4 (irská televizní stanice) připravuje novou televizní show a hledá nejvíce zábavnou irskou rodinu.

Od Clancy Brothers až po Crystal swing, irské hudební nebo taneční rodiny bavily diváky v průběhu dekád.Vzpomeňme například rodinu Corrsových, která excelovala v oblasti pop-music anebo rodinu Cunnighamových, která vynikala v Sean-nós dancingu.

A teď nastal čas najít zcela novou rodinu, která bude znovu bavit.

Série se bude skládat ze 13 epizod. Všechny přihlášky musí být podány čistě členy rodiny a musí se skládat z minimálně dvou členů.

Pokud je Vaše rodina nový Clannad “klan” nebo chcete zpívat či tančit se svým sourozencem, partnerem nebo prarodiči, napište nám. Možná se svou neteří máte rádi country zpěv? Nebo se svojí sestřenicí trávíte nedělní večery vymýšlením nové choreografie do Riverdance? Nebo že byste rádi hráli s vaším strýčkem na nějaký hudební nástroj? Jakýkoli talent máte, přihlaste se.

Jak se přihlásit?

Jednoduše se zalogujte na www.tg4.ie nebo kliněte na www.tg4.ie/feis a vyplňte formulář. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na + 035 01 284 3877 – telefonáty vyřizuje Críona nebo Siobhan.

Pokud jste se již přihlásili, můžete být kontaktováni, abyste se dostavili k osobnímu setkání. Z těchto setkání budou vybrány ty nejzajímavější rodiny, které budou pozvány na první kolo této show do Dublinu.

První kolo show bude natáčeno 4., 5., 6., 11., 12. a 13. února 2011. Pokud budete vybráni pro show samotnou, budete pozváni pouze na jeden z těchto uvedených termínů.

Jak to celé funguje?

Několik různých rodin bude vystupovat v každém z deseti prvních kol. V každém z těchto dílů bude vybrána jedna rodina, která se pak objeví ve finále. Z toho vyplývá, že bude ve finále deset rodin.

V každém kole budou v porotě sedět porotci, kteří jsou odborníky v oblasti, která bude rodinami prezentována. Tito porotci budou vybírat ty rodiny, které z každého kola postoupí do finále. Také budou mít za úkol v posledních třech dílech nakonec vybrat konečné vítěze soutěže.

Má Vaše rodina talent? Ukažte ho!Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

3.11.

Bucharest Feis & Grade Exams

Bukurešt, Rumunsko

Taneční soutěž a zkoušky v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS