Luas Dancing SchoolIrská reality show Feis & Blood

19. 11. 2010 – Tereza Bachová

Nedávno nám přišel e-mail od prezidentky RTME Marry Swenney ohledně nově připravované irské televizní reality show Feis & Blood, kterou připravuje irská televize TG4. Pokud máte zájem se přihlásit, najdete v článku i informace jak je možné TG4 kontaktovat. Hodně štěstí!

Překlad pozvánky, která nám přišla e-mailem:

Feis & Blood

TG4 (irská televizní stanice) připravuje novou televizní show a hledá nejvíce zábavnou irskou rodinu.

Od Clancy Brothers až po Crystal swing, irské hudební nebo taneční rodiny bavily diváky v průběhu dekád.Vzpomeňme například rodinu Corrsových, která excelovala v oblasti pop-music anebo rodinu Cunnighamových, která vynikala v Sean-nós dancingu.

A teď nastal čas najít zcela novou rodinu, která bude znovu bavit.

Série se bude skládat ze 13 epizod. Všechny přihlášky musí být podány čistě členy rodiny a musí se skládat z minimálně dvou členů.

Pokud je Vaše rodina nový Clannad “klan” nebo chcete zpívat či tančit se svým sourozencem, partnerem nebo prarodiči, napište nám. Možná se svou neteří máte rádi country zpěv? Nebo se svojí sestřenicí trávíte nedělní večery vymýšlením nové choreografie do Riverdance? Nebo že byste rádi hráli s vaším strýčkem na nějaký hudební nástroj? Jakýkoli talent máte, přihlaste se.

Jak se přihlásit?

Jednoduše se zalogujte na www.tg4.ie nebo kliněte na www.tg4.ie/feis a vyplňte formulář. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na + 035 01 284 3877 – telefonáty vyřizuje Críona nebo Siobhan.

Pokud jste se již přihlásili, můžete být kontaktováni, abyste se dostavili k osobnímu setkání. Z těchto setkání budou vybrány ty nejzajímavější rodiny, které budou pozvány na první kolo této show do Dublinu.

První kolo show bude natáčeno 4., 5., 6., 11., 12. a 13. února 2011. Pokud budete vybráni pro show samotnou, budete pozváni pouze na jeden z těchto uvedených termínů.

Jak to celé funguje?

Několik různých rodin bude vystupovat v každém z deseti prvních kol. V každém z těchto dílů bude vybrána jedna rodina, která se pak objeví ve finále. Z toho vyplývá, že bude ve finále deset rodin.

V každém kole budou v porotě sedět porotci, kteří jsou odborníky v oblasti, která bude rodinami prezentována. Tito porotci budou vybírat ty rodiny, které z každého kola postoupí do finále. Také budou mít za úkol v posledních třech dílech nakonec vybrat konečné vítěze soutěže.

Má Vaše rodina talent? Ukažte ho!Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.8.

Munich Summer Workshop 2017

Mnichov, Německo

Letní škola irských tanců pod vedením lektorů Shane McAvinchiho a Mary Sweeney. Taneční škola nabízí tzv. Open status, stejně tak bohatý program pro děti i dospělé.

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS