Luas Dancing SchoolIrské tancovačky v Praze pro 2010/2011

04. 10. 2010 – Tereza Bachová

Všem zájemcům, kteří si rádi jen tak pro radost zatancují, zde přinášíme data irských "bálů", které organizuje Václav Bernard. Všechny akce se konají v KC Novodvorská.

První večer se uskuteční v KC Novodvorská ve čtvrtek 25. listopadu 2010. O hudební doprovod k tancování se postará a k poslechu zahraje trio českých excelentních muzikantů v sestavě Marek Poledna, Dan Vališ a Petr Košumberský.

Druhý večer se uskuteční opět ve čtvrtek 20. ledna 2011. S irskou muzikou se zde představí plzeňská kapela Poitín.

Třetí večer se uskuteční v pátek 18. března 2011 a bude koncipován jako oslava svátku sv. Patrika (St. Patrick´s Day Celebration). Hudebním hostem večera bude kapela Shannon. Zcela jistě bude tombola, bude se soutěžit, ale hlavně se bude tancovat.

Pro zpestření je možné účastnit se akce i jako vystupující tanečník.

A s jakým tanečním programem se účastníci setkají? Zcela jistě si budou moci zatancovat ty tance, které nechybí na žádném irském tanečním večeru v naší zeměpisné oblasti. A vedle toho se zcela jistě naučí některým novým tancům, z nichž některé zde budou mít premiéru. Vítáni jsou i ti, kteří neznají ani základní krok. Organizátor slibuje, že se nidko nebude nudit. Začátky všech večerů jsou v 19:30 hod.

Více informací naleznete zde - www.bernards.cz/pripravovane-irske-tancovacky-id2010090012

Příjemnou zábavu :-)Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

27.1.

Antwerp Feis 2018

Antwerpy, Belgie

Taneční soutěž v irských tancích

10.2.

Grade Exams Berlin 2018

Berlín, Německo

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS