Luas Dancing SchoolIrské tancovačky v Praze pro 2010/2011

04. 10. 2010 – Tereza Bachová

Všem zájemcům, kteří si rádi jen tak pro radost zatancují, zde přinášíme data irských "bálů", které organizuje Václav Bernard. Všechny akce se konají v KC Novodvorská.

První večer se uskuteční v KC Novodvorská ve čtvrtek 25. listopadu 2010. O hudební doprovod k tancování se postará a k poslechu zahraje trio českých excelentních muzikantů v sestavě Marek Poledna, Dan Vališ a Petr Košumberský.

Druhý večer se uskuteční opět ve čtvrtek 20. ledna 2011. S irskou muzikou se zde představí plzeňská kapela Poitín.

Třetí večer se uskuteční v pátek 18. března 2011 a bude koncipován jako oslava svátku sv. Patrika (St. Patrick´s Day Celebration). Hudebním hostem večera bude kapela Shannon. Zcela jistě bude tombola, bude se soutěžit, ale hlavně se bude tancovat.

Pro zpestření je možné účastnit se akce i jako vystupující tanečník.

A s jakým tanečním programem se účastníci setkají? Zcela jistě si budou moci zatancovat ty tance, které nechybí na žádném irském tanečním večeru v naší zeměpisné oblasti. A vedle toho se zcela jistě naučí některým novým tancům, z nichž některé zde budou mít premiéru. Vítáni jsou i ti, kteří neznají ani základní krok. Organizátor slibuje, že se nidko nebude nudit. Začátky všech večerů jsou v 19:30 hod.

Více informací naleznete zde - www.bernards.cz/pripravovane-irske-tancovacky-id2010090012

Příjemnou zábavu :-)Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.6.

Podvečery v rytmu irských tanců

DDM Žlutá Ponorka, Turnov

Irské tance pro děti i dospělé pod vedením skvělých tanečníků z DDM žlutá ponorka v Turnově.

15.7.

24. letní škola Dvorana

Středisko U starého rybníka, Zbraslavice

Po sedmi letech se vracíme do střediska U Starého rybníka ve Zbraslavicích, které je stále lepší a lepší. Vy z vás kteří jste zde již byli, budete mile překvapeni novou velkou tělocvičnou. Nezvykle jedeme v druhé polovině července. Je to dané kompromisem obsazenosti střediska a našimi dalšími aktivitami. Program se v zásadě nemění. Převážně budeme tančit country tance, občas nějaké novinky z jiných tanečních stylů. Pro bojovkáře bude připravená bojovka, ostatní budou moci odpoledne trávit výlety nebo lenošením ve středisku. Kapacita je omezená, proto s přihlašováním příliš neotálejte. Díky jedinému turnusu se bude kapacita rychle plnit.

21.7.

Camp Rince Berlin 2017 - Intensive Irish Dance Camp

Berlín, Německo

Taneční letní škola pro isrké tanečníky všech úrovní.

19.8.

Bernard´s Summer School 2017

Praha, CZ

Taneční, hudební a jazyková letní škola pro všechny zájemce o irskou kulturu se skvělými doprovodnými akcemi různého druhu!

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS