Luas Dancing SchoolIrské tancovačky v Praze pro 2010/2011

04. 10. 2010 – Tereza Bachová

Všem zájemcům, kteří si rádi jen tak pro radost zatancují, zde přinášíme data irských "bálů", které organizuje Václav Bernard. Všechny akce se konají v KC Novodvorská.

První večer se uskuteční v KC Novodvorská ve čtvrtek 25. listopadu 2010. O hudební doprovod k tancování se postará a k poslechu zahraje trio českých excelentních muzikantů v sestavě Marek Poledna, Dan Vališ a Petr Košumberský.

Druhý večer se uskuteční opět ve čtvrtek 20. ledna 2011. S irskou muzikou se zde představí plzeňská kapela Poitín.

Třetí večer se uskuteční v pátek 18. března 2011 a bude koncipován jako oslava svátku sv. Patrika (St. Patrick´s Day Celebration). Hudebním hostem večera bude kapela Shannon. Zcela jistě bude tombola, bude se soutěžit, ale hlavně se bude tancovat.

Pro zpestření je možné účastnit se akce i jako vystupující tanečník.

A s jakým tanečním programem se účastníci setkají? Zcela jistě si budou moci zatancovat ty tance, které nechybí na žádném irském tanečním večeru v naší zeměpisné oblasti. A vedle toho se zcela jistě naučí některým novým tancům, z nichž některé zde budou mít premiéru. Vítáni jsou i ti, kteří neznají ani základní krok. Organizátor slibuje, že se nidko nebude nudit. Začátky všech večerů jsou v 19:30 hod.

Více informací naleznete zde - www.bernards.cz/pripravovane-irske-tancovacky-id2010090012

Příjemnou zábavu :-)Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.8.

Munich Summer Workshop 2017

Mnichov, Německo

Letní škola irských tanců pod vedením lektorů Shane McAvinchiho a Mary Sweeney. Taneční škola nabízí tzv. Open status, stejně tak bohatý program pro děti i dospělé.

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS