Luas Dancing SchoolJízdní řád na další školní rok 2013/2014 v provozu

17. 08. 2013 – Tereza Bachová

Opět nabízíme irské tance a clogging pro každého bez rozdílu věku, schopností, barvy kůže a taneční vybavenosti :-) Opět otevíráme lekce pod vedením zkušených a kvalitních lektorů a doufáme, že se uvidíme jak s novými tvářemi tak i s těmi, které s námi tančí delší dobu. Přípravy rozvrhu již dospěly do slíbeného finále. Došlo v něm k několika změnám a doufáme, že tyto změny budou pozitivní a povedou k lepšímu fungování školy a větší spokojenosti tanečníků. A abychom to vzali pěkně popořádku....

Nevíte zda to chcete zkusit, ale láká vás to.....? Není nic jednoduššího :-) Zveme vás na Ukázkové lekce zdarma.

Navštivte naše ukázkové lekce irských tanců, Cloggingu nebo irských Ceilí tanců „gratis“. Tato ochutnávka nabízených stylů proběhne 11. září od 17:30 v tanečním studiu Fontanela v Korunní ulici 35, Praha 2. Seznámíme vás s tanci, které nabízíme, ukážeme vám jak naše lekce vypadají a jak učíme. Bližší informace naleznete buď na našem webu v sekci Nabídka lekcí nebo pokud vás zajímá každý taneční styl zvlášť klikněte zde na Irské tance, Clogging. Zde naleznete opět informace o dané ukázkové lekci, video jak taneční styl vypadá, často kladené dotazy a další.

Už jste rozhodnutí, že to zkusíte? Pak se zde podívejte, jaké nové i stálé lekce otevíráme

Bolí vás něco nebo se chcete účastnit nějaké naší lekce, ale tančit nechcete? Můžete se s námi vidět na lekcích tzv. z jiného soudku.

Rehabilitační lekce budou stále pokračovat v intervalu 1x měsíčně vždy v pátek v podvečer. Tyto lekce sice nazýváme rehabilitační, ale jedná se o semináře, kde seznamujeme všechny účastníky s tím, jak se správně starat o své tělo, aby dobře fungovalo. Navštívit tyto lekce může tedy úplně každý od dětí až po důchodce. Není ani nutné být žákem školy, stačí se prostě přihlásit a přijít. Z toho tedy plyne, že můžete o těchto kurzech říci i svým maminkám, tatínkům, kamarádům, babičkám i dědečkům a vzít je s sebou :) Vždy se dobře bavíme, hodina je vedena s ohledem na fyzický stav každého z nás a vždy se dozvíme něco zajímavého o sobě a svém těle. Lekce vede zkušená fyzioterapeutka Mgr. Kamila Karásková, která provozuje v Praze i svojí soukromou praxi a je naší školní fyzioterapeutkou. Přihlásit se na tyto lekce můžete zde.
Pokud máte nějaké potíže se zdravím a nebo pohybovým aparátem, je možné se objednat na soukromou konzultaci. Více informací o naší fyzioterapeutce včetně kontaktu najdete také na našem webu zde.

A pokud s námi tančit nechcete, ale rádi se na tanec díváte a říkáte si „kdybych to taky takhle uměl/a,“ přijďte se podívat na naše společenské akce, které pořádáme nebo na kterých vystupujeme. V zimě opět chystáme Povánoční tančírnu, opět jsme obdrželi pozvání zatančit na festivalu Irský Máj, který je věnován irské kultuře a tanci anebo nás navštivte na závěr školního roku na našem Závěrečném večeru.

Budeme se těšit se všemi na viděnou :-)

Tým Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

3.11.

Mainland Europe Irish Dancing Championships Gdynia 2017

Gdyňa, Polsko

Taneční šampionát v Irských tancích.

2.12.

Bratislava Christmas Feis 2017

Bratislava, Záhorská Bystrica

Taneční soutěž v irských tancích.

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS