Luas Dancing SchoolJízdní řád na další školní rok 2013/2014 v provozu

17. 08. 2013 – Tereza Bachová

Opět nabízíme irské tance a clogging pro každého bez rozdílu věku, schopností, barvy kůže a taneční vybavenosti :-) Opět otevíráme lekce pod vedením zkušených a kvalitních lektorů a doufáme, že se uvidíme jak s novými tvářemi tak i s těmi, které s námi tančí delší dobu. Přípravy rozvrhu již dospěly do slíbeného finále. Došlo v něm k několika změnám a doufáme, že tyto změny budou pozitivní a povedou k lepšímu fungování školy a větší spokojenosti tanečníků. A abychom to vzali pěkně popořádku....

Nevíte zda to chcete zkusit, ale láká vás to.....? Není nic jednoduššího :-) Zveme vás na Ukázkové lekce zdarma.

Navštivte naše ukázkové lekce irských tanců, Cloggingu nebo irských Ceilí tanců „gratis“. Tato ochutnávka nabízených stylů proběhne 11. září od 17:30 v tanečním studiu Fontanela v Korunní ulici 35, Praha 2. Seznámíme vás s tanci, které nabízíme, ukážeme vám jak naše lekce vypadají a jak učíme. Bližší informace naleznete buď na našem webu v sekci Nabídka lekcí nebo pokud vás zajímá každý taneční styl zvlášť klikněte zde na Irské tance, Clogging. Zde naleznete opět informace o dané ukázkové lekci, video jak taneční styl vypadá, často kladené dotazy a další.

Už jste rozhodnutí, že to zkusíte? Pak se zde podívejte, jaké nové i stálé lekce otevíráme

Bolí vás něco nebo se chcete účastnit nějaké naší lekce, ale tančit nechcete? Můžete se s námi vidět na lekcích tzv. z jiného soudku.

Rehabilitační lekce budou stále pokračovat v intervalu 1x měsíčně vždy v pátek v podvečer. Tyto lekce sice nazýváme rehabilitační, ale jedná se o semináře, kde seznamujeme všechny účastníky s tím, jak se správně starat o své tělo, aby dobře fungovalo. Navštívit tyto lekce může tedy úplně každý od dětí až po důchodce. Není ani nutné být žákem školy, stačí se prostě přihlásit a přijít. Z toho tedy plyne, že můžete o těchto kurzech říci i svým maminkám, tatínkům, kamarádům, babičkám i dědečkům a vzít je s sebou :) Vždy se dobře bavíme, hodina je vedena s ohledem na fyzický stav každého z nás a vždy se dozvíme něco zajímavého o sobě a svém těle. Lekce vede zkušená fyzioterapeutka Mgr. Kamila Karásková, která provozuje v Praze i svojí soukromou praxi a je naší školní fyzioterapeutkou. Přihlásit se na tyto lekce můžete zde.
Pokud máte nějaké potíže se zdravím a nebo pohybovým aparátem, je možné se objednat na soukromou konzultaci. Více informací o naší fyzioterapeutce včetně kontaktu najdete také na našem webu zde.

A pokud s námi tančit nechcete, ale rádi se na tanec díváte a říkáte si „kdybych to taky takhle uměl/a,“ přijďte se podívat na naše společenské akce, které pořádáme nebo na kterých vystupujeme. V zimě opět chystáme Povánoční tančírnu, opět jsme obdrželi pozvání zatančit na festivalu Irský Máj, který je věnován irské kultuře a tanci anebo nás navštivte na závěr školního roku na našem Závěrečném večeru.

Budeme se těšit se všemi na viděnou :-)

Tým Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

3.11.

Bucharest Feis & Grade Exams

Bukurešt, Rumunsko

Taneční soutěž a zkoušky v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS