Luas Dancing SchoolJízdní řád na další školní rok 2013/2014 v provozu

17. 08. 2013 – Tereza Bachová

Opět nabízíme irské tance a clogging pro každého bez rozdílu věku, schopností, barvy kůže a taneční vybavenosti :-) Opět otevíráme lekce pod vedením zkušených a kvalitních lektorů a doufáme, že se uvidíme jak s novými tvářemi tak i s těmi, které s námi tančí delší dobu. Přípravy rozvrhu již dospěly do slíbeného finále. Došlo v něm k několika změnám a doufáme, že tyto změny budou pozitivní a povedou k lepšímu fungování školy a větší spokojenosti tanečníků. A abychom to vzali pěkně popořádku....

Nevíte zda to chcete zkusit, ale láká vás to.....? Není nic jednoduššího :-) Zveme vás na Ukázkové lekce zdarma.

Navštivte naše ukázkové lekce irských tanců, Cloggingu nebo irských Ceilí tanců „gratis“. Tato ochutnávka nabízených stylů proběhne 11. září od 17:30 v tanečním studiu Fontanela v Korunní ulici 35, Praha 2. Seznámíme vás s tanci, které nabízíme, ukážeme vám jak naše lekce vypadají a jak učíme. Bližší informace naleznete buď na našem webu v sekci Nabídka lekcí nebo pokud vás zajímá každý taneční styl zvlášť klikněte zde na Irské tance, Clogging. Zde naleznete opět informace o dané ukázkové lekci, video jak taneční styl vypadá, často kladené dotazy a další.

Už jste rozhodnutí, že to zkusíte? Pak se zde podívejte, jaké nové i stálé lekce otevíráme

Bolí vás něco nebo se chcete účastnit nějaké naší lekce, ale tančit nechcete? Můžete se s námi vidět na lekcích tzv. z jiného soudku.

Rehabilitační lekce budou stále pokračovat v intervalu 1x měsíčně vždy v pátek v podvečer. Tyto lekce sice nazýváme rehabilitační, ale jedná se o semináře, kde seznamujeme všechny účastníky s tím, jak se správně starat o své tělo, aby dobře fungovalo. Navštívit tyto lekce může tedy úplně každý od dětí až po důchodce. Není ani nutné být žákem školy, stačí se prostě přihlásit a přijít. Z toho tedy plyne, že můžete o těchto kurzech říci i svým maminkám, tatínkům, kamarádům, babičkám i dědečkům a vzít je s sebou :) Vždy se dobře bavíme, hodina je vedena s ohledem na fyzický stav každého z nás a vždy se dozvíme něco zajímavého o sobě a svém těle. Lekce vede zkušená fyzioterapeutka Mgr. Kamila Karásková, která provozuje v Praze i svojí soukromou praxi a je naší školní fyzioterapeutkou. Přihlásit se na tyto lekce můžete zde.
Pokud máte nějaké potíže se zdravím a nebo pohybovým aparátem, je možné se objednat na soukromou konzultaci. Více informací o naší fyzioterapeutce včetně kontaktu najdete také na našem webu zde.

A pokud s námi tančit nechcete, ale rádi se na tanec díváte a říkáte si „kdybych to taky takhle uměl/a,“ přijďte se podívat na naše společenské akce, které pořádáme nebo na kterých vystupujeme. V zimě opět chystáme Povánoční tančírnu, opět jsme obdrželi pozvání zatančit na festivalu Irský Máj, který je věnován irské kultuře a tanci anebo nás navštivte na závěr školního roku na našem Závěrečném večeru.

Budeme se těšit se všemi na viděnou :-)

Tým Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.7.

Irish Dance festival 2018

Carlingford, Ireland

The camp is designed especially for Irish dancers from beginners to Open Championship levels. During their week, dancers will have daily dance classes with our amazing teaching staff along with a jam packed schedule of evening events, concerts, music sessions, adventure activities, games, special guests and more.

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS