Luas Dancing SchoolLetní Minidílna Luas Dancing School 2016

04. 08. 2016 – Tereza Bachová

Ve dnech 28. – 31. července 2016 proběhla další Letní minidílna Luas Dancing School a tentokrát v Penzionu v Radvanicích v oblasti Teplickoadršpašského komplexu. Ve čtvrtek dopoledne jsme se všichni tanečníci a „doprovodi“ sjeli na místě. A jak celá Dílna probíhala?

Při výstupu z auta před daným komplexem, který nabízí ubytování, stravování, trampolínu a hřiště pro děti, sportovní halu, která může sloužit i jako společenský sál jsme se trochu lekli venkovního vzhledu budovy. Komplex zvenčí vypadá jako  staré budovy z komunistického režimu se skleněným obložením v neurčité barvě. Ale okolí bylo krásné a tak s odhodláním, že to určitě bude v pořádku, jsme se šli podívat dovnitř a tam nás čekalo příjemné překvapení :) Milá obsluha v podobě mladého číšníka, nekuřácká jídelna, hezké pokoje, které pro nás pan majitel poskládal velmi hezky, hala byla moc hezké místo, kde i v těch teplejších dnech se dalo velmi dobře tančit s hezkým a čistým zázemím a dobré a chutné jídlo i když převážně česká kuchyně, která bývá z těch těžších. A celé čtyři dny jsme měli pocit, že buď někdo okamžitě plní naše přání ohledně jídla nebo máme někde odposlech. Pokaždé, když někdo pronesl, že by si dal třeba koláč k snídani, druhý den se objevil na servírovacím stole, podobná situace nastala s ubrousky a stejně tak i s řízkem :D Tímto děkujeme i lidem z penzionu za milé služby :) Všem tanečníkům se v Radvanicích líbilo.

Každý den probíhal víceméně podobně. Ráno probíhaly lekce pro tanečníky z úrovní Begginers/Primary, po obědě pro tanečnice z úrovně Intermediate/Open a pak společně lekce, kde jsme se první den naučili Nákří polku, Peeler´s goat a Walls of Krakow a další dva dny jsme se učili Sean Nós dancing (připraveno na přání) a ke konci druhého dne jsme dali dohromady moc hezkou sestavičku z různých kombinací. Poslední den jsme zopakovali všechno, co jsme se za tři dny naučili a udělali společnou fotku se všemi účastníky. Stihli jsme toho opravdu hodně včetně techniky a nových tanců.

Letos jsme ale prožívali všichni společně speciální večery. U penzionu je zahrádka, na které se hezky sedělo i v dešti a nebo i hodně slunečném dni pod střechou a kde byly dost velké stoly akorát pro celou naší třináctičlennou skupinu a čtyřnohou psí slečnu Honey :) Letos poprvé s námi jely i dvě tanečnice ze začátečnických lekcí a jedna z nich s sebou měla právě skvělou psí slečnu a spoustu zábavných historek, které pak asociovaly spoustu dalších historek nás všech ostatních. A když už přicházel třetí večer vyprávění a opět se začaly vyprávět vtipné „příběhy z natáčení“, Barča Kuklíková při jedné lehce bouchla do stolu a povídá: „Ale teď už jdu pro papír...“ A některé jsou i zaznamenané, abychom je nezapomněli ;)

Letní dílna letos byla sice v komornějším počtu, ale zato hodně intenzivní. Každý den se nesl ve velmi dobré a přátelské náladě. Stabilizační systém díky smíchu máme posílený stejně dobře jako po tvrdém tréninku a na psí slečnu Honey, která rozuměla každému našemu slovu asi nikdo nezapomene. A taky doufám, že jsme ji neviděli naposledy ;)

Všem děkuji za účast a tvrdou a poctivou práci a budu se těšit brzy na lekcích.

Tereza BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

17.3.

Svatý Patrik u Legionáře

Čajovna U Legionáře, Praha

Přijďte s námi oslavit svatého Patrika pěkně po legionářsku ;) Můžete se těšit na irskou whiskey, irskou kávu, irský playlist, českou zelenou, čtyřlístky a jiné vybrané zelené laskominy.

17.3.

St. Patrick´s day ve Vagonu

Vagon Klub, Praha

Jednou do roka, každý může být irem! Přijďte spolu s námi oslavit tenhle celoirský svátek do Vagonu. Five Leaf Clover & Nirvana Revival Praha to společně roztočí až do zelena!

17.3.

Tour Sv. Patrika 2018

Glass Bar, Praha

Nový rok i Valentýn jsou úspěšně za námi a teď konečně může přijít ten nejdůležitější svátek v roce. Oslav s kamarády den Sv. Patrika, celý den, po celé Praze i jinde v ČR.

17.3.

St. Patrick´s day 2018

Whiskey&Kilt klub, Praha

Přijďte si poslechnout irskou muziku v podání kapely Sona (dříve Le hAnam) ve stylovém prostředí whisky klubu v centru Prahy! Těšit se můžete na unikátní pivo, které dozrávalo v sudech po Tullamore Dew. Je jedým takovým druhem v Evropě. Po koncertu následuje irská session!

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS