Luas Dancing SchoolLuas Dancing School má Chuť pomáhat

16. 11. 2015 – Tereza Bachová

Stejně jako v loňském roce i letos budeme pořádat akci, která už je tradiční akcí, kterou škola pořádá. Jedná se o předvánoční malování teď už asi na vše, co nám "přijde pod ruku". Letos však tato akce bude mít trochu jiný "nádech" a atmosféru.

Luas Dancing School se letos zapojuje do projektu spolu s organizací Chuť pomáhat, která pomáhá lidem a hlavně dětem na Ukrajině, kde se stále bojuje a všichni ti, kteří zůstali v bojové zóně nemají přístup k potravinám, oblečení, lékům a v neposlední řadě k radosti. A to můžeme pomoci změnit a sice 28. listopadu 2015 od 17:00 v tanečním studiu Itaka v Korunní ulici 35, Praha 2.

Malujeme a jak to pomůže?
Název projektu, který tato organizace letos pořádá, se jmenuje "Děti dětem" a jedná se o výrobu dárků pro děti na letošní Vánoce. A to bude hlavní náplň letošního "Malování na cokoli" a sice namalovat hezký obrázek dle vlastního výběru (jediná podmínka je, aby byl pozitivně laděný) a pak tento obrázek na tričku, batůžku či tašce poputuje spolu s ostatními na Ukrajinu, kde bude předán v ten správný moment tomu správnému klukovi či děvčeti. Jsou připravené batůžky, tašky malé i velké, papíry, obálky a čtvrtky a spousta barviček, pastelek, "fixek", barev na textil a štětců.

Koupí dárku pomůžete
Na místě bude možné případně ještě i nakoupit hezké dárečky ve stáncích našich kamarádek Verunky Ondráčkové-Severinové a Markétky Plockové - dvou šikovných děvčat, která zde budou nabízet a prodávat svoje výrobky. 5% z utržených peněz z prodeje bude věnováno postiženým lidem na ukrajinské frontě pro nákup svíček, dek, potravin a léků.

"Zateplujeme" a jak to udělat?
Pokud máte doma nějaké starší oblečení, které nepotřebujete, plánujete "dát pryč", věnovat na charitu a nebo prostě vše vyhodit - můžete projít své šatníky a přinést vše "sem". Jedná se převážně o trička, svetry, kalhoty, obuv, šály, čepice, rukavice - v současné době asi vše, co může v zimě zahřát, ale nejen to ;) Věřím, že při procházení skříní se najde vše možné a tak co budete mít pocit, že může pomoci zahřát tělo, doneste :) Platí to i pro deskové hry - i když ty nezahřejí fyzicky, ale duševně rozhodně ano! Pokud máte doma jakoukoli stolní hru (karty, Dámu, Člověče, Šachy - opravdu cokoli - a víte, že je již nevyužijete - doneste je k nám a rozhodně budou využity).

Budeme se moc těšit na viděnou a pokud ne, a přes to chcete pomoci nebo se zapojit, můžete vyrobit dárek doma a nebo najít staré oblečení a přinést ho na kteroukoliv z našich lekcí lekci ještě před konáním akce. Případně přepošlete informaci dále a rádi uvítáme i vaše členy rodiny, kamarády, přátele, prostě každého o kom víte, že by měj zájem se zapojit :)

Budeme se těšit se všemi na viděnou!

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

2.12.

Bratislava Christmas Feis 2017

Bratislava, Záhorská Bystrica

Taneční soutěž v irských tancích.

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS