Luas Dancing SchoolLuas Dancing School má Chuť pomáhat

16. 11. 2015 – Tereza Bachová

Stejně jako v loňském roce i letos budeme pořádat akci, která už je tradiční akcí, kterou škola pořádá. Jedná se o předvánoční malování teď už asi na vše, co nám "přijde pod ruku". Letos však tato akce bude mít trochu jiný "nádech" a atmosféru.

Luas Dancing School se letos zapojuje do projektu spolu s organizací Chuť pomáhat, která pomáhá lidem a hlavně dětem na Ukrajině, kde se stále bojuje a všichni ti, kteří zůstali v bojové zóně nemají přístup k potravinám, oblečení, lékům a v neposlední řadě k radosti. A to můžeme pomoci změnit a sice 28. listopadu 2015 od 17:00 v tanečním studiu Itaka v Korunní ulici 35, Praha 2.

Malujeme a jak to pomůže?
Název projektu, který tato organizace letos pořádá, se jmenuje "Děti dětem" a jedná se o výrobu dárků pro děti na letošní Vánoce. A to bude hlavní náplň letošního "Malování na cokoli" a sice namalovat hezký obrázek dle vlastního výběru (jediná podmínka je, aby byl pozitivně laděný) a pak tento obrázek na tričku, batůžku či tašce poputuje spolu s ostatními na Ukrajinu, kde bude předán v ten správný moment tomu správnému klukovi či děvčeti. Jsou připravené batůžky, tašky malé i velké, papíry, obálky a čtvrtky a spousta barviček, pastelek, "fixek", barev na textil a štětců.

Koupí dárku pomůžete
Na místě bude možné případně ještě i nakoupit hezké dárečky ve stáncích našich kamarádek Verunky Ondráčkové-Severinové a Markétky Plockové - dvou šikovných děvčat, která zde budou nabízet a prodávat svoje výrobky. 5% z utržených peněz z prodeje bude věnováno postiženým lidem na ukrajinské frontě pro nákup svíček, dek, potravin a léků.

"Zateplujeme" a jak to udělat?
Pokud máte doma nějaké starší oblečení, které nepotřebujete, plánujete "dát pryč", věnovat na charitu a nebo prostě vše vyhodit - můžete projít své šatníky a přinést vše "sem". Jedná se převážně o trička, svetry, kalhoty, obuv, šály, čepice, rukavice - v současné době asi vše, co může v zimě zahřát, ale nejen to ;) Věřím, že při procházení skříní se najde vše možné a tak co budete mít pocit, že může pomoci zahřát tělo, doneste :) Platí to i pro deskové hry - i když ty nezahřejí fyzicky, ale duševně rozhodně ano! Pokud máte doma jakoukoli stolní hru (karty, Dámu, Člověče, Šachy - opravdu cokoli - a víte, že je již nevyužijete - doneste je k nám a rozhodně budou využity).

Budeme se moc těšit na viděnou a pokud ne, a přes to chcete pomoci nebo se zapojit, můžete vyrobit dárek doma a nebo najít staré oblečení a přinést ho na kteroukoliv z našich lekcí lekci ještě před konáním akce. Případně přepošlete informaci dále a rádi uvítáme i vaše členy rodiny, kamarády, přátele, prostě každého o kom víte, že by měj zájem se zapojit :)

Budeme se těšit se všemi na viděnou!

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

2.6.

Čtverylky v Květuši

Květuš, CZ

Čtverylky jsou „kořením“ country a nejen country tanců. Budeme tančit jak tradiční americké country čtverylky, tak i čtverylky jiných států a různých období. Některé tance možná budete znát a budete mít možnost oživit si je, jiné budou nové. Pro tento víkend by bylo dobré, aby tanečníci zvládali polkový a valčíkový krok. Vše ostatní se naučíme přímo na místě.

10.6.

Colin Dunne Mastercalsses

Dance Perfect, Praha

Taneční seminář se skvělým tanečníkem a choreografem Colinem Dunnem.

17.6.

Grade exams Bratislava 2017

Bratislava, Slovensko

Další možnost pro zájemce o úrovnostní zkoušky - tentokrát i pro všechny, kteří chtějí dokončit 11. a 12. stupeň.

19.6.

Blas Summer School

Univerzita Limerick, Limerick, Irsko

Tanečí, hudební a jazyková letní škola, kde mají všichni zájemci o irskou hudbu, tanec a jazyk možnost potkat se s těmi nejlepšími lektory v daném oboru na jednom místě. Akce trvá od 19. - 30. června 2017.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS