Luas Dancing SchoolLuas Dancing School má Chuť pomáhat

16. 11. 2015 – Tereza Bachová

Stejně jako v loňském roce i letos budeme pořádat akci, která už je tradiční akcí, kterou škola pořádá. Jedná se o předvánoční malování teď už asi na vše, co nám "přijde pod ruku". Letos však tato akce bude mít trochu jiný "nádech" a atmosféru.

Luas Dancing School se letos zapojuje do projektu spolu s organizací Chuť pomáhat, která pomáhá lidem a hlavně dětem na Ukrajině, kde se stále bojuje a všichni ti, kteří zůstali v bojové zóně nemají přístup k potravinám, oblečení, lékům a v neposlední řadě k radosti. A to můžeme pomoci změnit a sice 28. listopadu 2015 od 17:00 v tanečním studiu Itaka v Korunní ulici 35, Praha 2.

Malujeme a jak to pomůže?
Název projektu, který tato organizace letos pořádá, se jmenuje "Děti dětem" a jedná se o výrobu dárků pro děti na letošní Vánoce. A to bude hlavní náplň letošního "Malování na cokoli" a sice namalovat hezký obrázek dle vlastního výběru (jediná podmínka je, aby byl pozitivně laděný) a pak tento obrázek na tričku, batůžku či tašce poputuje spolu s ostatními na Ukrajinu, kde bude předán v ten správný moment tomu správnému klukovi či děvčeti. Jsou připravené batůžky, tašky malé i velké, papíry, obálky a čtvrtky a spousta barviček, pastelek, "fixek", barev na textil a štětců.

Koupí dárku pomůžete
Na místě bude možné případně ještě i nakoupit hezké dárečky ve stáncích našich kamarádek Verunky Ondráčkové-Severinové a Markétky Plockové - dvou šikovných děvčat, která zde budou nabízet a prodávat svoje výrobky. 5% z utržených peněz z prodeje bude věnováno postiženým lidem na ukrajinské frontě pro nákup svíček, dek, potravin a léků.

"Zateplujeme" a jak to udělat?
Pokud máte doma nějaké starší oblečení, které nepotřebujete, plánujete "dát pryč", věnovat na charitu a nebo prostě vše vyhodit - můžete projít své šatníky a přinést vše "sem". Jedná se převážně o trička, svetry, kalhoty, obuv, šály, čepice, rukavice - v současné době asi vše, co může v zimě zahřát, ale nejen to ;) Věřím, že při procházení skříní se najde vše možné a tak co budete mít pocit, že může pomoci zahřát tělo, doneste :) Platí to i pro deskové hry - i když ty nezahřejí fyzicky, ale duševně rozhodně ano! Pokud máte doma jakoukoli stolní hru (karty, Dámu, Člověče, Šachy - opravdu cokoli - a víte, že je již nevyužijete - doneste je k nám a rozhodně budou využity).

Budeme se moc těšit na viděnou a pokud ne, a přes to chcete pomoci nebo se zapojit, můžete vyrobit dárek doma a nebo najít staré oblečení a přinést ho na kteroukoliv z našich lekcí lekci ještě před konáním akce. Případně přepošlete informaci dále a rádi uvítáme i vaše členy rodiny, kamarády, přátele, prostě každého o kom víte, že by měj zájem se zapojit :)

Budeme se těšit se všemi na viděnou!

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

3.11.

Bucharest Feis & Grade Exams

Bukurešt, Rumunsko

Taneční soutěž a zkoušky v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS