Luas Dancing SchoolLuas Dancing School má Chuť pomáhat

16. 11. 2015 – Tereza Bachová

Stejně jako v loňském roce i letos budeme pořádat akci, která už je tradiční akcí, kterou škola pořádá. Jedná se o předvánoční malování teď už asi na vše, co nám "přijde pod ruku". Letos však tato akce bude mít trochu jiný "nádech" a atmosféru.

Luas Dancing School se letos zapojuje do projektu spolu s organizací Chuť pomáhat, která pomáhá lidem a hlavně dětem na Ukrajině, kde se stále bojuje a všichni ti, kteří zůstali v bojové zóně nemají přístup k potravinám, oblečení, lékům a v neposlední řadě k radosti. A to můžeme pomoci změnit a sice 28. listopadu 2015 od 17:00 v tanečním studiu Itaka v Korunní ulici 35, Praha 2.

Malujeme a jak to pomůže?
Název projektu, který tato organizace letos pořádá, se jmenuje "Děti dětem" a jedná se o výrobu dárků pro děti na letošní Vánoce. A to bude hlavní náplň letošního "Malování na cokoli" a sice namalovat hezký obrázek dle vlastního výběru (jediná podmínka je, aby byl pozitivně laděný) a pak tento obrázek na tričku, batůžku či tašce poputuje spolu s ostatními na Ukrajinu, kde bude předán v ten správný moment tomu správnému klukovi či děvčeti. Jsou připravené batůžky, tašky malé i velké, papíry, obálky a čtvrtky a spousta barviček, pastelek, "fixek", barev na textil a štětců.

Koupí dárku pomůžete
Na místě bude možné případně ještě i nakoupit hezké dárečky ve stáncích našich kamarádek Verunky Ondráčkové-Severinové a Markétky Plockové - dvou šikovných děvčat, která zde budou nabízet a prodávat svoje výrobky. 5% z utržených peněz z prodeje bude věnováno postiženým lidem na ukrajinské frontě pro nákup svíček, dek, potravin a léků.

"Zateplujeme" a jak to udělat?
Pokud máte doma nějaké starší oblečení, které nepotřebujete, plánujete "dát pryč", věnovat na charitu a nebo prostě vše vyhodit - můžete projít své šatníky a přinést vše "sem". Jedná se převážně o trička, svetry, kalhoty, obuv, šály, čepice, rukavice - v současné době asi vše, co může v zimě zahřát, ale nejen to ;) Věřím, že při procházení skříní se najde vše možné a tak co budete mít pocit, že může pomoci zahřát tělo, doneste :) Platí to i pro deskové hry - i když ty nezahřejí fyzicky, ale duševně rozhodně ano! Pokud máte doma jakoukoli stolní hru (karty, Dámu, Člověče, Šachy - opravdu cokoli - a víte, že je již nevyužijete - doneste je k nám a rozhodně budou využity).

Budeme se moc těšit na viděnou a pokud ne, a přes to chcete pomoci nebo se zapojit, můžete vyrobit dárek doma a nebo najít staré oblečení a přinést ho na kteroukoliv z našich lekcí lekci ještě před konáním akce. Případně přepošlete informaci dále a rádi uvítáme i vaše členy rodiny, kamarády, přátele, prostě každého o kom víte, že by měj zájem se zapojit :)

Budeme se těšit se všemi na viděnou!

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

1.10.

Helsinki Feis 2017

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční soutěž v irských tancích.

13.10.

Country dance festival "Obrok" - Volyně

Volyně, CZ

Taneční festival pro všechny milovníky country tanců a cloggingu s účastí dvou zahraničních lektorů a kapacit - Marcie Van Cleave z USA a Carol David-Blackman z Německa. Dále zde budou mít účastníci možnost přijít na semináře Jitky Bonušové, Honzy Pumpra, Pavla Lhotského, Jany Leitnerové a Davida Dvořáka. Také zde diváci uvidí soutěž v tanečním stylu clogging nebo recitál kapely Shovers Volyně a Piánko Strakonice. Víkend zcela jistě nabízí spoustu dobrého tancování a skvělé muziky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS