Luas Dancing SchoolLuas Dancing School na Pardubické Ryengli

02. 12. 2017 – Tereza Bachová

Možná se vám někomu zdálo, že jste na konci listopadu spatřili barvy naší školy v Pardubicích. To se vám ale nezdálo, tak tomu opravdu bylo!

Taneční škola Luas se totiž zúčastnila mezinárodní taneční soutěže Pardubická Ryengle. O víkendu 25. -26. listopadu 2017 se do Výstavního a společenského centra IDEON Pardubice sjeli tanečníci country tanců, line dance a cloggingu, aby se utkali ve vzájemném boji před porotou.

Clogging probíhal již tradičně v neděli a v kategorii nad 15 let nesměly chybět ani naše šikovné dámy! Celkem se do této kategorie přihlásilo 7 tanečních skupin (např. Klepeto, Xtream, Black and White) s 9 soutěžními choreografiemi. Taneční škola Luas uchvátila a pobavila publikum svojí choreografií Tepláková souprava, gule dej si doprava.

Ano, tušíte správně, že se jedná o hitovku od skupiny Nightwork. V těžké konkurenci dámy ukořistili krásné 9. místo, což znamená, že jsou v 1. desítce nejlepších cloggingových skupin a to zaslouží potlesk! :D

Děkujeme, slyšíme Vás až sem a musíme uznat, že dámy si to opravdu zaslouží za všechny ty tréninky plné dřiny a odříkání, které pod vedením Radky Kudláčkové překonaly. Jejich píle a úsilí byla zaznamenána i porotou, která musela konstatovat, že tanečnice školy Luas Dancing School jsou rok od roku lepší! ;) Pod vedením Rádi, kdo by se také divil! :)

Tímto moc děkujeme za skvělou reprezentaci, kterou můžete shlédnout zde >>>

Za Luas s poděkováním Rádě Kudláčkové za článek a ženám za skvělou "repre" ;)

Terka BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

27.1.

Antwerp Feis 2018

Antwerpy, Belgie

Taneční soutěž v irských tancích

10.2.

Grade Exams Berlin 2018

Berlín, Německo

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS