Luas Dancing SchoolLuas Dancing School na Pardubické Ryengli

02. 12. 2017 – Tereza Bachová

Možná se vám někomu zdálo, že jste na konci listopadu spatřili barvy naší školy v Pardubicích. To se vám ale nezdálo, tak tomu opravdu bylo!

Taneční škola Luas se totiž zúčastnila mezinárodní taneční soutěže Pardubická Ryengle. O víkendu 25. -26. listopadu 2017 se do Výstavního a společenského centra IDEON Pardubice sjeli tanečníci country tanců, line dance a cloggingu, aby se utkali ve vzájemném boji před porotou.

Clogging probíhal již tradičně v neděli a v kategorii nad 15 let nesměly chybět ani naše šikovné dámy! Celkem se do této kategorie přihlásilo 7 tanečních skupin (např. Klepeto, Xtream, Black and White) s 9 soutěžními choreografiemi. Taneční škola Luas uchvátila a pobavila publikum svojí choreografií Tepláková souprava, gule dej si doprava.

Ano, tušíte správně, že se jedná o hitovku od skupiny Nightwork. V těžké konkurenci dámy ukořistili krásné 9. místo, což znamená, že jsou v 1. desítce nejlepších cloggingových skupin a to zaslouží potlesk! :D

Děkujeme, slyšíme Vás až sem a musíme uznat, že dámy si to opravdu zaslouží za všechny ty tréninky plné dřiny a odříkání, které pod vedením Radky Kudláčkové překonaly. Jejich píle a úsilí byla zaznamenána i porotou, která musela konstatovat, že tanečnice školy Luas Dancing School jsou rok od roku lepší! ;) Pod vedením Rádi, kdo by se také divil! :)

Tímto moc děkujeme za skvělou reprezentaci, kterou můžete shlédnout zde >>>

Za Luas s poděkováním Rádě Kudláčkové za článek a ženám za skvělou "repre" ;)

Terka BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

3.11.

Bucharest Feis & Grade Exams

Bukurešt, Rumunsko

Taneční soutěž a zkoušky v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS