Luas Dancing SchoolLuas Dancing School na Pardubické Ryengli

02. 12. 2017 – Tereza Bachová

Možná se vám někomu zdálo, že jste na konci listopadu spatřili barvy naší školy v Pardubicích. To se vám ale nezdálo, tak tomu opravdu bylo!

Taneční škola Luas se totiž zúčastnila mezinárodní taneční soutěže Pardubická Ryengle. O víkendu 25. -26. listopadu 2017 se do Výstavního a společenského centra IDEON Pardubice sjeli tanečníci country tanců, line dance a cloggingu, aby se utkali ve vzájemném boji před porotou.

Clogging probíhal již tradičně v neděli a v kategorii nad 15 let nesměly chybět ani naše šikovné dámy! Celkem se do této kategorie přihlásilo 7 tanečních skupin (např. Klepeto, Xtream, Black and White) s 9 soutěžními choreografiemi. Taneční škola Luas uchvátila a pobavila publikum svojí choreografií Tepláková souprava, gule dej si doprava.

Ano, tušíte správně, že se jedná o hitovku od skupiny Nightwork. V těžké konkurenci dámy ukořistili krásné 9. místo, což znamená, že jsou v 1. desítce nejlepších cloggingových skupin a to zaslouží potlesk! :D

Děkujeme, slyšíme Vás až sem a musíme uznat, že dámy si to opravdu zaslouží za všechny ty tréninky plné dřiny a odříkání, které pod vedením Radky Kudláčkové překonaly. Jejich píle a úsilí byla zaznamenána i porotou, která musela konstatovat, že tanečnice školy Luas Dancing School jsou rok od roku lepší! ;) Pod vedením Rádi, kdo by se také divil! :)

Tímto moc děkujeme za skvělou reprezentaci, kterou můžete shlédnout zde >>>

Za Luas s poděkováním Rádě Kudláčkové za článek a ženám za skvělou "repre" ;)

Terka BachováPříručka pro cloggery

Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS