Luas Dancing SchoolPřijďte s námi oslavit uplynulý taneční rok!

04. 06. 2013 – Tereza Bachová

Ke svému závěru se pomalu blíží již třetí rok působení Luas Dancing School, během kterého jsme nejen pracovali na našem tanečním umění, ale zúčastnili se i několika tanečních soutěží, kvalifikačního šampionátu, světového šampionátu v americkém Bostonu, několika vystoupení a irského festivalu Irský Máj. Podařilo se nám zorganizovat řadu tanečně-rehabilitačních seminářů a Novoroční tančírnu, která byla letos nejvíce navštívena za poslední tři roky.

Srdečně vás zveme na oslavu zakončení úspěšného třetího školního roku. Přijďte se podívat na závěrečný večer naší taneční školy Luas Dancing School, který se bude konat 20. června 2013 od 19:30 v Divadle Gong.

Během večera se představí nejen žáci školy, ale i zajímaví hosté. Naše pozvání přijal taneční soubor Cloggingová Fantazie, který je jedním z nejlepších souborů ve svém oboru v Evropě. V tomto souboru působí také jedna z našich lektorek, Anna Bachová. Dalším hostem bude taneční soubor Klepeto, který přijal pozvání již dvakrát i na naši Novoroční Tančírnu.

Vystoupení pro vás připravili žáci ze všech lekcí, které ve škole nabízíme. Uvidíte tak irské tance v různých podobách od lekcí pro začátečníky až po ty pokročilé, dále vás čeká ukázka a vystoupení žáků z lekcí Cloggingu a Setových tanců. A opět pro vás máme připravené malé překvapení, abychom nezkazili již zavedenou tradici překvapení a hlavolamů :-)

Vstupenky v ceně 120 Kč bude možné zakoupit na místě před začátkem večera.

Těšíme se na vás.
Tým Luas Dancing School

Jak se k nám dostanete?

Divadlo GongSokolovská 191, Praha 9
Tramvaj č. 16 (zastávka Divadlo Gong)Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.6.

Podvečery v rytmu irských tanců

DDM Žlutá Ponorka, Turnov

Irské tance pro děti i dospělé pod vedením skvělých tanečníků z DDM žlutá ponorka v Turnově.

15.7.

24. letní škola Dvorana

Středisko U starého rybníka, Zbraslavice

Po sedmi letech se vracíme do střediska U Starého rybníka ve Zbraslavicích, které je stále lepší a lepší. Vy z vás kteří jste zde již byli, budete mile překvapeni novou velkou tělocvičnou. Nezvykle jedeme v druhé polovině července. Je to dané kompromisem obsazenosti střediska a našimi dalšími aktivitami. Program se v zásadě nemění. Převážně budeme tančit country tance, občas nějaké novinky z jiných tanečních stylů. Pro bojovkáře bude připravená bojovka, ostatní budou moci odpoledne trávit výlety nebo lenošením ve středisku. Kapacita je omezená, proto s přihlašováním příliš neotálejte. Díky jedinému turnusu se bude kapacita rychle plnit.

21.7.

Camp Rince Berlin 2017 - Intensive Irish Dance Camp

Berlín, Německo

Taneční letní škola pro isrké tanečníky všech úrovní.

19.8.

Bernard´s Summer School 2017

Praha, CZ

Taneční, hudební a jazyková letní škola pro všechny zájemce o irskou kulturu se skvělými doprovodnými akcemi různého druhu!

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS