Luas Dancing SchoolPřijďte s námi oslavit uplynulý taneční rok!

04. 06. 2013 – Tereza Bachová

Ke svému závěru se pomalu blíží již třetí rok působení Luas Dancing School, během kterého jsme nejen pracovali na našem tanečním umění, ale zúčastnili se i několika tanečních soutěží, kvalifikačního šampionátu, světového šampionátu v americkém Bostonu, několika vystoupení a irského festivalu Irský Máj. Podařilo se nám zorganizovat řadu tanečně-rehabilitačních seminářů a Novoroční tančírnu, která byla letos nejvíce navštívena za poslední tři roky.

Srdečně vás zveme na oslavu zakončení úspěšného třetího školního roku. Přijďte se podívat na závěrečný večer naší taneční školy Luas Dancing School, který se bude konat 20. června 2013 od 19:30 v Divadle Gong.

Během večera se představí nejen žáci školy, ale i zajímaví hosté. Naše pozvání přijal taneční soubor Cloggingová Fantazie, který je jedním z nejlepších souborů ve svém oboru v Evropě. V tomto souboru působí také jedna z našich lektorek, Anna Bachová. Dalším hostem bude taneční soubor Klepeto, který přijal pozvání již dvakrát i na naši Novoroční Tančírnu.

Vystoupení pro vás připravili žáci ze všech lekcí, které ve škole nabízíme. Uvidíte tak irské tance v různých podobách od lekcí pro začátečníky až po ty pokročilé, dále vás čeká ukázka a vystoupení žáků z lekcí Cloggingu a Setových tanců. A opět pro vás máme připravené malé překvapení, abychom nezkazili již zavedenou tradici překvapení a hlavolamů :-)

Vstupenky v ceně 120 Kč bude možné zakoupit na místě před začátkem večera.

Těšíme se na vás.
Tým Luas Dancing School

Jak se k nám dostanete?

Divadlo GongSokolovská 191, Praha 9
Tramvaj č. 16 (zastávka Divadlo Gong)Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.8.

Munich Summer Workshop 2017

Mnichov, Německo

Letní škola irských tanců pod vedením lektorů Shane McAvinchiho a Mary Sweeney. Taneční škola nabízí tzv. Open status, stejně tak bohatý program pro děti i dospělé.

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS