Luas Dancing SchoolPřijďte s námi oslavit uplynulý taneční rok!

04. 06. 2013 – Tereza Bachová

Ke svému závěru se pomalu blíží již třetí rok působení Luas Dancing School, během kterého jsme nejen pracovali na našem tanečním umění, ale zúčastnili se i několika tanečních soutěží, kvalifikačního šampionátu, světového šampionátu v americkém Bostonu, několika vystoupení a irského festivalu Irský Máj. Podařilo se nám zorganizovat řadu tanečně-rehabilitačních seminářů a Novoroční tančírnu, která byla letos nejvíce navštívena za poslední tři roky.

Srdečně vás zveme na oslavu zakončení úspěšného třetího školního roku. Přijďte se podívat na závěrečný večer naší taneční školy Luas Dancing School, který se bude konat 20. června 2013 od 19:30 v Divadle Gong.

Během večera se představí nejen žáci školy, ale i zajímaví hosté. Naše pozvání přijal taneční soubor Cloggingová Fantazie, který je jedním z nejlepších souborů ve svém oboru v Evropě. V tomto souboru působí také jedna z našich lektorek, Anna Bachová. Dalším hostem bude taneční soubor Klepeto, který přijal pozvání již dvakrát i na naši Novoroční Tančírnu.

Vystoupení pro vás připravili žáci ze všech lekcí, které ve škole nabízíme. Uvidíte tak irské tance v různých podobách od lekcí pro začátečníky až po ty pokročilé, dále vás čeká ukázka a vystoupení žáků z lekcí Cloggingu a Setových tanců. A opět pro vás máme připravené malé překvapení, abychom nezkazili již zavedenou tradici překvapení a hlavolamů :-)

Vstupenky v ceně 120 Kč bude možné zakoupit na místě před začátkem večera.

Těšíme se na vás.
Tým Luas Dancing School

Jak se k nám dostanete?

Divadlo GongSokolovská 191, Praha 9
Tramvaj č. 16 (zastávka Divadlo Gong)Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

27.1.

Antwerp Feis 2018

Antwerpy, Belgie

Taneční soutěž v irských tancích

10.2.

Grade Exams Berlin 2018

Berlín, Německo

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS