Luas Dancing SchoolPřijďte s námi oslavit uplynulý taneční rok!

04. 06. 2013 – Tereza Bachová

Ke svému závěru se pomalu blíží již třetí rok působení Luas Dancing School, během kterého jsme nejen pracovali na našem tanečním umění, ale zúčastnili se i několika tanečních soutěží, kvalifikačního šampionátu, světového šampionátu v americkém Bostonu, několika vystoupení a irského festivalu Irský Máj. Podařilo se nám zorganizovat řadu tanečně-rehabilitačních seminářů a Novoroční tančírnu, která byla letos nejvíce navštívena za poslední tři roky.

Srdečně vás zveme na oslavu zakončení úspěšného třetího školního roku. Přijďte se podívat na závěrečný večer naší taneční školy Luas Dancing School, který se bude konat 20. června 2013 od 19:30 v Divadle Gong.

Během večera se představí nejen žáci školy, ale i zajímaví hosté. Naše pozvání přijal taneční soubor Cloggingová Fantazie, který je jedním z nejlepších souborů ve svém oboru v Evropě. V tomto souboru působí také jedna z našich lektorek, Anna Bachová. Dalším hostem bude taneční soubor Klepeto, který přijal pozvání již dvakrát i na naši Novoroční Tančírnu.

Vystoupení pro vás připravili žáci ze všech lekcí, které ve škole nabízíme. Uvidíte tak irské tance v různých podobách od lekcí pro začátečníky až po ty pokročilé, dále vás čeká ukázka a vystoupení žáků z lekcí Cloggingu a Setových tanců. A opět pro vás máme připravené malé překvapení, abychom nezkazili již zavedenou tradici překvapení a hlavolamů :-)

Vstupenky v ceně 120 Kč bude možné zakoupit na místě před začátkem večera.

Těšíme se na vás.
Tým Luas Dancing School

Jak se k nám dostanete?

Divadlo GongSokolovská 191, Praha 9
Tramvaj č. 16 (zastávka Divadlo Gong)Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

17.3.

The Hong Kong Irish Dance Premierships 2018

Hong Kong

Taneční soutěž v irských tancích pokud máte chuť cestovat a objevovat východní dálavy :)

24.3.

Oireachtas Rince na Cruinne 2018

Glasgow, Skotsko

Světový šampionát v irských tancích 2018.

27.4.

Country a mezinárodní tance

obec Květuš, CZ

Přijeďte strávit jarní svátky do Květuše !! Dvorana nabízí skvělé tancování dopoledne a večer, přes den výlety pěšky nebo na kole, večerní zpívání, případně návštěvu místní hospůdky. A to se neodmítá! ;) Těší se na vás, Jitka Bonušová a Jan Pumpr.

4.5.

Párové a Vintage tance

obec Květuš, CZ

Druhý prodloužený víkend bude věnován tancům, které postupně získávají velkou oblibu - americké párové tance a tance stylu vintage, což je druhá polovina 19, století až 30. léta 20. století – období čtverylek, polek, galopů, ale i tanga a waltzu. Přijeďte strávit jarní svátky do Květuše !! Těší se na vás Jitka Bonušová a Honza Pumpr.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS