Luas Dancing SchoolPro zdraví – nová rubrika našeho webu

06. 12. 2012 – Tereza Bachová

Trochu opomíjená rubrika našeho webu s názvem „Poradna“ získala nový název a čerstvé informace. Vznikla tak zbrusu nová sekce „Pro zdraví“, která se skládá s několika stránek, které vám pomohou zorientovat se v oblasti, která je pro tanečníky velmi důležitá, ale paradoxně se jí věnují minimálně – zdraví.

Celou sekci otevírá stránka Proč se řešit, kde najdete mimo jiné i menší průřez mojí „úrazovou“ kariérou, která dala impulz nejen ke spolupráci s dobrými odborníky v oblasti fyzioterapie s naší školou, ale také k pořádání seminářů propojených s touto aktivitou i psaním podobných textů na téma zdraví, protože si zkrátka myslím, že to zcela jistě má smysl.

Na stránce Prevence naleznete tipy jak si pomoci v případě začínajících potíží nebo jak jim jednoduše předcházet. Nepotřebujete k tomu drahá řešení. Ve většině případů jde o možnosti, které si můžete pořídit za malý peníz a získat tak jak se říká „hodně muziky“. Najdete zde i různá cvičení v podobě textů, které jsou zde volně ke stažení.

Na stránce Rehabilitace najdete tipy a odkazy na místa, kde je možné vyhledat odbornou pomoc nebo kde si pomoc můžete zajistit v podobě různých ortopedických pomůcek či „tejpovaček“. Najdete zde i povídání a informace o tom, co jsou homeopatika a jak fungují, co je fyzioterapie, co je tejpování a proč pomáhá.

Další stránka, která jako jediná zůstala nezměněná je Jak rozložit trénink, kde najdete tipy a rady jak a proč poskládat tréninkovou jednotku.

Na poslední stránce najdete informace o pohybovém aparátu, který je důležitý pro každého z nás, ale málo o něm víme. Zde najdete informace, jak pohybový aparát vypadá, z čeho se skládá a jak funguje.

Doufám, že vám tato sekce bude ku prospěchu a že jí budete hojně využívat :-)

Na závěr vás chci o něco požádat. Jelikož texty pochází z různých zdrojů a z vlastních zkušeností a je možné, že jsou nějaké informace nepřesné nebo neúplné a vy víte jak tyto informace opravit či doplnit, nebojte se mi napsat. A to i v případě, že budete mít pocit, že zde nějaké informace zcela chybí. Pište, pište, budeme rádi, pokud nám pomůžete tuto část webových stránek rozšiřovat.

Tereza Loužecká BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

2.12.

Bratislava Christmas Feis 2017

Bratislava, Záhorská Bystrica

Taneční soutěž v irských tancích.

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS