Luas Dancing SchoolPro zdraví – nová rubrika našeho webu

06. 12. 2012 – Tereza Bachová

Trochu opomíjená rubrika našeho webu s názvem „Poradna“ získala nový název a čerstvé informace. Vznikla tak zbrusu nová sekce „Pro zdraví“, která se skládá s několika stránek, které vám pomohou zorientovat se v oblasti, která je pro tanečníky velmi důležitá, ale paradoxně se jí věnují minimálně – zdraví.

Celou sekci otevírá stránka Proč se řešit, kde najdete mimo jiné i menší průřez mojí „úrazovou“ kariérou, která dala impulz nejen ke spolupráci s dobrými odborníky v oblasti fyzioterapie s naší školou, ale také k pořádání seminářů propojených s touto aktivitou i psaním podobných textů na téma zdraví, protože si zkrátka myslím, že to zcela jistě má smysl.

Na stránce Prevence naleznete tipy jak si pomoci v případě začínajících potíží nebo jak jim jednoduše předcházet. Nepotřebujete k tomu drahá řešení. Ve většině případů jde o možnosti, které si můžete pořídit za malý peníz a získat tak jak se říká „hodně muziky“. Najdete zde i různá cvičení v podobě textů, které jsou zde volně ke stažení.

Na stránce Rehabilitace najdete tipy a odkazy na místa, kde je možné vyhledat odbornou pomoc nebo kde si pomoc můžete zajistit v podobě různých ortopedických pomůcek či „tejpovaček“. Najdete zde i povídání a informace o tom, co jsou homeopatika a jak fungují, co je fyzioterapie, co je tejpování a proč pomáhá.

Další stránka, která jako jediná zůstala nezměněná je Jak rozložit trénink, kde najdete tipy a rady jak a proč poskládat tréninkovou jednotku.

Na poslední stránce najdete informace o pohybovém aparátu, který je důležitý pro každého z nás, ale málo o něm víme. Zde najdete informace, jak pohybový aparát vypadá, z čeho se skládá a jak funguje.

Doufám, že vám tato sekce bude ku prospěchu a že jí budete hojně využívat :-)

Na závěr vás chci o něco požádat. Jelikož texty pochází z různých zdrojů a z vlastních zkušeností a je možné, že jsou nějaké informace nepřesné nebo neúplné a vy víte jak tyto informace opravit či doplnit, nebojte se mi napsat. A to i v případě, že budete mít pocit, že zde nějaké informace zcela chybí. Pište, pište, budeme rádi, pokud nám pomůžete tuto část webových stránek rozšiřovat.

Tereza Loužecká BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

19.8.

Bernard´s Summer School 2017

Praha, CZ

Taneční, hudební a jazyková letní škola pro všechny zájemce o irskou kulturu se skvělými doprovodnými akcemi různého druhu!

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS