Luas Dancing SchoolRoztržený pytel s irsko-tanečními akcemi klepe na dveře

16. 06. 2017 – Tereza Bachová

Do konce školního roku sice zbývá pár týdnů, ale i tak je na programu několi akcí, které mohou nalákat irské tanečníky zatančit si, zasoutěžit a nebo dostat certifikát

17. - 18. Června 2017 - Grade exams Bratislava

Taneční zkoušky v irských tancích jsou populární metodou jak mohou tanečníci získat i jiný pohled na své taneční výkony i od jiného tanečního lektora či zkoušejícího. Letošním zkoušejícím bude Miah Walsh BG (Irsko, Cork).
Místem konání této akce bude Dom Kultury Vajnory - Pod Lipami 2 , 83107.

Všem tanečníkům bude jako doprovod hrát již ostřílený muzikant Kristián Fišl z Prahy.

Více informací případně naleznete zde >>>

19. - 30. června 2017 - Blas International summer school of traditioanl Irish dance

Škola tradičního irského tancování a hraní Blas International Summer School of Irish Traditional Music and Dance se bude konat jako každý rok v Irish World Academy v areálu University of Limerick.

Tanečními učiteli letos budou (a jako vždy) ti nejlepší z nejlepších a sice Colin Dunne (Riverdance, Dancing on the dangerous ground, Out of time), Ciara Sexton (Riverdance, Lord of the Dance), Alan Kenefick (ProdiJIG, Riverdance), and Sean nós dancer Liam Scanlon (Altan, Goitse) a to není všechno!

Pro více informací navštivte www.blas.ie

21. - 27. července 2017 - Camp Rince Berlin

Intenzivní letní škola Irish Dance Week, se bud ekonat už po osmé. Tato akce nabízí lekce soft and hard shoes od úrovní Beginners až po Open pro všechny věkové kategorie. Dále soustředění nabízí možnost navštívit další lekce spojené s irským tancem a sice Soft and Hard Shoe Technique, Irish Dance Fitness a Ceilí tance.

Více informací naleznete zde >>>

19. - 25. srpna 2017 Bernard´s Summer School

Pokud chcete tančit irské tance i v létě a zažít zase jinou akci na !domácí" půdě, kde potkáte úplně nové tváře, pak navštivte Bernard´s Summer School, kterou organizuje rodina Vašek, Tereza, Lenka Bernardovi a Markéta (Bernardová) Utišilová a která má v ČR již mnohaletou tradici. Akce se koná 19. - 25. srpna 2017 v ZŠ Botičská v Praze.  

Na této letní škole se nevyučují pouze irské tance v různých stylech a podobách, ale také hra na hudební nástroje a irský druh zpěvu zvaný Lillting. 

Stejně jako v uplynulých letech budou mít tanečníci možnost potkat se s tanečníky z taneční show Riverdance nebo Ragús a předními tanečníky u nás "doma". Celý týden je doprovázený skvělými tanečně hudebními akcemi, kde není nutné znát žádné kroky do hloubky, důležitá je jen chuť si zatančit! 

Více informací naleznete zde >>>

Tancování (a nejen tomu irskému) zdar :)

Příjemné taneční léto přeje Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.8.

Munich Summer Workshop 2017

Mnichov, Německo

Letní škola irských tanců pod vedením lektorů Shane McAvinchiho a Mary Sweeney. Taneční škola nabízí tzv. Open status, stejně tak bohatý program pro děti i dospělé.

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS