Luas Dancing SchoolRozvrhy a přihlášky na 1. pololetí školního roku 2011/2012 již na našich stránkách

19. 06. 2011 – Tereza Bachová

Rozvrhy a přihlášky na 1. pololetí školního roku 2011/2012 si můžete na našich stránkách prohlédnout zde.

V novém rozvrhu nastalo několik změn, které, jak doufáme, budou ke spokojenosti našich žáků i případných nových zájemců. U některých lekcí se nám podařilo zdvojnásobit počet hodin týdně bez dvojnásobného navýšení ceny!

Z lekcí irských tanců pro mírně pokročilé a soutěžních lekcí se od nového školního roku stanou lekce Begginers/Primary a Intermediate/Open, které budou dále rozdělené na dvě lekce v týdnu na softové a stepové. Tímto rozdělením vznikne více času na vysvětlení a přípravu kroků či choreografií na soutěže nebo různá vystoupení, kterých se škola účastní či je sama pořádá.

I v novém školním roce budou otevřeny lekce pro začátečníky jak pro irské tance, tak pro Clogging. Speciální lekce pro děti zatím neplánujeme, ale jelikož máme na některých lekcích i dětské tanečníky, připojit se k nám mohou bez obav i děti ve věku deset let a více.

Pokud si nejste jistí, jestli jsou irské tance či Clogging pro vás to pravé, máte možnost navštívit naše ukázkové lekce zdarma. Sami se pak rozhodnete jestli se budete chtít na lekce přihlásit či nikoli. Ukázkové lekce irských tanců i Cloggingu se konají 7. září 2011. Není potřeba se nikde registrovat, stačí jen přijít! Více informací naleznete na www.irishdancing.czwww.clogging.cz.

I v novém školním roce se můžete těšit na taneční semináře, které pořádá škola jednou za čtvrt roku a kde mají žáci Luas Dancing School zvýhodněné ceny. Více informací o seminářích naleznete zde.

Nabídku lekcí a rozvrhy naleznete zde. Stávající žáci školy naleznou další informace o lekcích i ve svém e-mailu nebo na Intranetu. V případě nejasností či dotazů ohledně nových rozvrhů můžete psát na e-mail tereza@luasdance.cz.

Těšíme se s vámi na viděnou v září :-)

Tým Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.6.

Podvečery v rytmu irských tanců

DDM Žlutá Ponorka, Turnov

Irské tance pro děti i dospělé pod vedením skvělých tanečníků z DDM žlutá ponorka v Turnově.

15.7.

24. letní škola Dvorana

Středisko U starého rybníka, Zbraslavice

Po sedmi letech se vracíme do střediska U Starého rybníka ve Zbraslavicích, které je stále lepší a lepší. Vy z vás kteří jste zde již byli, budete mile překvapeni novou velkou tělocvičnou. Nezvykle jedeme v druhé polovině července. Je to dané kompromisem obsazenosti střediska a našimi dalšími aktivitami. Program se v zásadě nemění. Převážně budeme tančit country tance, občas nějaké novinky z jiných tanečních stylů. Pro bojovkáře bude připravená bojovka, ostatní budou moci odpoledne trávit výlety nebo lenošením ve středisku. Kapacita je omezená, proto s přihlašováním příliš neotálejte. Díky jedinému turnusu se bude kapacita rychle plnit.

21.7.

Camp Rince Berlin 2017 - Intensive Irish Dance Camp

Berlín, Německo

Taneční letní škola pro isrké tanečníky všech úrovní.

19.8.

Bernard´s Summer School 2017

Praha, CZ

Taneční, hudební a jazyková letní škola pro všechny zájemce o irskou kulturu se skvělými doprovodnými akcemi různého druhu!

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS