Luas Dancing SchoolRozvrhy a přihlášky na 1. pololetí školního roku 2011/2012 již na našich stránkách

19. 06. 2011 – Tereza Bachová

Rozvrhy a přihlášky na 1. pololetí školního roku 2011/2012 si můžete na našich stránkách prohlédnout zde.

V novém rozvrhu nastalo několik změn, které, jak doufáme, budou ke spokojenosti našich žáků i případných nových zájemců. U některých lekcí se nám podařilo zdvojnásobit počet hodin týdně bez dvojnásobného navýšení ceny!

Z lekcí irských tanců pro mírně pokročilé a soutěžních lekcí se od nového školního roku stanou lekce Begginers/Primary a Intermediate/Open, které budou dále rozdělené na dvě lekce v týdnu na softové a stepové. Tímto rozdělením vznikne více času na vysvětlení a přípravu kroků či choreografií na soutěže nebo různá vystoupení, kterých se škola účastní či je sama pořádá.

I v novém školním roce budou otevřeny lekce pro začátečníky jak pro irské tance, tak pro Clogging. Speciální lekce pro děti zatím neplánujeme, ale jelikož máme na některých lekcích i dětské tanečníky, připojit se k nám mohou bez obav i děti ve věku deset let a více.

Pokud si nejste jistí, jestli jsou irské tance či Clogging pro vás to pravé, máte možnost navštívit naše ukázkové lekce zdarma. Sami se pak rozhodnete jestli se budete chtít na lekce přihlásit či nikoli. Ukázkové lekce irských tanců i Cloggingu se konají 7. září 2011. Není potřeba se nikde registrovat, stačí jen přijít! Více informací naleznete na www.irishdancing.czwww.clogging.cz.

I v novém školním roce se můžete těšit na taneční semináře, které pořádá škola jednou za čtvrt roku a kde mají žáci Luas Dancing School zvýhodněné ceny. Více informací o seminářích naleznete zde.

Nabídku lekcí a rozvrhy naleznete zde. Stávající žáci školy naleznou další informace o lekcích i ve svém e-mailu nebo na Intranetu. V případě nejasností či dotazů ohledně nových rozvrhů můžete psát na e-mail tereza@luasdance.cz.

Těšíme se s vámi na viděnou v září :-)

Tým Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

27.1.

Antwerp Feis 2018

Antwerpy, Belgie

Taneční soutěž v irských tancích

10.2.

Grade Exams Berlin 2018

Berlín, Německo

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS