Luas Dancing SchoolRozvrhy a přihlášky na 1. pololetí školního roku 2011/2012 již na našich stránkách

19. 06. 2011 – Tereza Bachová

Rozvrhy a přihlášky na 1. pololetí školního roku 2011/2012 si můžete na našich stránkách prohlédnout zde.

V novém rozvrhu nastalo několik změn, které, jak doufáme, budou ke spokojenosti našich žáků i případných nových zájemců. U některých lekcí se nám podařilo zdvojnásobit počet hodin týdně bez dvojnásobného navýšení ceny!

Z lekcí irských tanců pro mírně pokročilé a soutěžních lekcí se od nového školního roku stanou lekce Begginers/Primary a Intermediate/Open, které budou dále rozdělené na dvě lekce v týdnu na softové a stepové. Tímto rozdělením vznikne více času na vysvětlení a přípravu kroků či choreografií na soutěže nebo různá vystoupení, kterých se škola účastní či je sama pořádá.

I v novém školním roce budou otevřeny lekce pro začátečníky jak pro irské tance, tak pro Clogging. Speciální lekce pro děti zatím neplánujeme, ale jelikož máme na některých lekcích i dětské tanečníky, připojit se k nám mohou bez obav i děti ve věku deset let a více.

Pokud si nejste jistí, jestli jsou irské tance či Clogging pro vás to pravé, máte možnost navštívit naše ukázkové lekce zdarma. Sami se pak rozhodnete jestli se budete chtít na lekce přihlásit či nikoli. Ukázkové lekce irských tanců i Cloggingu se konají 7. září 2011. Není potřeba se nikde registrovat, stačí jen přijít! Více informací naleznete na www.irishdancing.czwww.clogging.cz.

I v novém školním roce se můžete těšit na taneční semináře, které pořádá škola jednou za čtvrt roku a kde mají žáci Luas Dancing School zvýhodněné ceny. Více informací o seminářích naleznete zde.

Nabídku lekcí a rozvrhy naleznete zde. Stávající žáci školy naleznou další informace o lekcích i ve svém e-mailu nebo na Intranetu. V případě nejasností či dotazů ohledně nových rozvrhů můžete psát na e-mail tereza@luasdance.cz.

Těšíme se s vámi na viděnou v září :-)

Tým Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.8.

Munich Summer Workshop 2017

Mnichov, Německo

Letní škola irských tanců pod vedením lektorů Shane McAvinchiho a Mary Sweeney. Taneční škola nabízí tzv. Open status, stejně tak bohatý program pro děti i dospělé.

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS