Luas Dancing SchoolRozvrhy v akci pro školní rok 2017/2018 aneb válení šunek u konce

03. 09. 2017 – Tereza Bachová

Po delší prázdninové odmlce jsme zase zpět a práce na přípravách jsou v plném proudu!

Rozvrhy na nový školní rok je k dispozici a můžete začít vybírat. Učit bude opět Alice VařechováRadka Kudláčková a letos nově tým doplní další zkušená a šikovná lektorka Terka Zemanová. Seznámit se s ní můžete zde na našich stránkách a nebo přímo na lekci - to už necháme na vás :)

Tak vytáhněte diářky, nažhavte tužky a vyčistěte boty a hurá do toho!

Všechny se na vás moc těšíme i když jedna lektorská maličkost v tuto chvíli hlavně virtuálně :)

Jeden přehled kdy, kam, kde a s kým - za kolik - to se dozvíte zde >>>

Začátky všech lekcí proběhnou v prvním týdnu v říjnu tedy od 2. října 2017.

Všem tanečníkům, kteří na naše lekce již chodili v uplynulém školním roce přijde email s doporučením, na které lekce se případně hlásit, aby nedocházelo ke zmatkům :)

Všem zájemcům, kteří by k nám rádi chodili, ale nejsou ještě zcela rozhodnuti a třeba i stejně jako Plha ve filmu Marečku podejte mi pero, pak nabízíme první lekci na podívání neboli "Ukázkově" kam můžete přijít, vyzkoušet si zda vám styl a výuka sedí či nikoli a pak se rozhodnout zda chcete chodit.

!Pokud ale využijete této možnosti, pak chceme všechny poprosit o rozhodnutí rychlejšího charakteru a pak stejně tak i o uhrazení lekcí - většinou na počtech tanečníků závisí i otevření lekcí a tak je pak v zájmu celé skupiny vědět rozhodnutí co nejdříve!

Tato nabídka platí jak pro zájemce o irské tance tak i pro Clogging a to jak pro ty úplně "nepolíbené" tak i pro ty všechny z vás, kteří již něco podobného tančili, ale - začínáte znovu po dlouhé odmlce, změnila se vám tělesná konstrukce a nejste si jisti, zda to fyzicky zvládnete nebo přecházíte z jiné školy či souboru a nechcete kupovat "zajíce v pytli".

Předem děkujeme za spolupráci, těšíme se na viděnou a hlavně na "tancovanou"!

Váš tým lektorek - Alice, Radka a TerkyPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

1.10.

Helsinki Feis 2017

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční soutěž v irských tancích.

13.10.

Country dance festival "Obrok" - Volyně

Volyně, CZ

Taneční festival pro všechny milovníky country tanců a cloggingu s účastí dvou zahraničních lektorů a kapacit - Marcie Van Cleave z USA a Carol David-Blackman z Německa. Dále zde budou mít účastníci možnost přijít na semináře Jitky Bonušové, Honzy Pumpra, Pavla Lhotského, Jany Leitnerové a Davida Dvořáka. Také zde diváci uvidí soutěž v tanečním stylu clogging nebo recitál kapely Shovers Volyně a Piánko Strakonice. Víkend zcela jistě nabízí spoustu dobrého tancování a skvělé muziky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS