Luas Dancing SchoolRozvrhy v akci pro školní rok 2017/2018 aneb válení šunek u konce

03. 09. 2017 – Tereza Bachová

Po delší prázdninové odmlce jsme zase zpět a práce na přípravách jsou v plném proudu!

Rozvrhy na nový školní rok je k dispozici a můžete začít vybírat. Učit bude opět Alice VařechováRadka Kudláčková a letos nově tým doplní další zkušená a šikovná lektorka Terka Zemanová. Seznámit se s ní můžete zde na našich stránkách a nebo přímo na lekci - to už necháme na vás :)

Tak vytáhněte diářky, nažhavte tužky a vyčistěte boty a hurá do toho!

Všechny se na vás moc těšíme i když jedna lektorská maličkost v tuto chvíli hlavně virtuálně :)

Jeden přehled kdy, kam, kde a s kým - za kolik - to se dozvíte zde >>>

Začátky všech lekcí proběhnou v prvním týdnu v říjnu tedy od 2. října 2017.

Všem tanečníkům, kteří na naše lekce již chodili v uplynulém školním roce přijde email s doporučením, na které lekce se případně hlásit, aby nedocházelo ke zmatkům :)

Všem zájemcům, kteří by k nám rádi chodili, ale nejsou ještě zcela rozhodnuti a třeba i stejně jako Plha ve filmu Marečku podejte mi pero, pak nabízíme první lekci na podívání neboli "Ukázkově" kam můžete přijít, vyzkoušet si zda vám styl a výuka sedí či nikoli a pak se rozhodnout zda chcete chodit.

!Pokud ale využijete této možnosti, pak chceme všechny poprosit o rozhodnutí rychlejšího charakteru a pak stejně tak i o uhrazení lekcí - většinou na počtech tanečníků závisí i otevření lekcí a tak je pak v zájmu celé skupiny vědět rozhodnutí co nejdříve!

Tato nabídka platí jak pro zájemce o irské tance tak i pro Clogging a to jak pro ty úplně "nepolíbené" tak i pro ty všechny z vás, kteří již něco podobného tančili, ale - začínáte znovu po dlouhé odmlce, změnila se vám tělesná konstrukce a nejste si jisti, zda to fyzicky zvládnete nebo přecházíte z jiné školy či souboru a nechcete kupovat "zajíce v pytli".

Předem děkujeme za spolupráci, těšíme se na viděnou a hlavně na "tancovanou"!

Váš tým lektorek - Alice, Radka a TerkyPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

17.3.

The Hong Kong Irish Dance Premierships 2018

Hong Kong

Taneční soutěž v irských tancích pokud máte chuť cestovat a objevovat východní dálavy :)

24.3.

Oireachtas Rince na Cruinne 2018

Glasgow, Skotsko

Světový šampionát v irských tancích 2018.

27.4.

Country a mezinárodní tance

obec Květuš, CZ

Přijeďte strávit jarní svátky do Květuše !! Dvorana nabízí skvělé tancování dopoledne a večer, přes den výlety pěšky nebo na kole, večerní zpívání, případně návštěvu místní hospůdky. A to se neodmítá! ;) Těší se na vás, Jitka Bonušová a Jan Pumpr.

4.5.

Párové a Vintage tance

obec Květuš, CZ

Druhý prodloužený víkend bude věnován tancům, které postupně získávají velkou oblibu - americké párové tance a tance stylu vintage, což je druhá polovina 19, století až 30. léta 20. století – období čtverylek, polek, galopů, ale i tanga a waltzu. Přijeďte strávit jarní svátky do Květuše !! Těší se na vás Jitka Bonušová a Honza Pumpr.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS