Luas Dancing SchoolRozvrhy v akci pro školní rok 2017/2018 aneb válení šunek u konce

03. 09. 2017 – Tereza Bachová

Po delší prázdninové odmlce jsme zase zpět a práce na přípravách jsou v plném proudu!

Rozvrhy na nový školní rok je k dispozici a můžete začít vybírat. Učit bude opět Alice VařechováRadka Kudláčková a letos nově tým doplní další zkušená a šikovná lektorka Terka Zemanová. Seznámit se s ní můžete zde na našich stránkách a nebo přímo na lekci - to už necháme na vás :)

Tak vytáhněte diářky, nažhavte tužky a vyčistěte boty a hurá do toho!

Všechny se na vás moc těšíme i když jedna lektorská maličkost v tuto chvíli hlavně virtuálně :)

Jeden přehled kdy, kam, kde a s kým - za kolik - to se dozvíte zde >>>

Začátky všech lekcí proběhnou v prvním týdnu v říjnu tedy od 2. října 2017.

Všem tanečníkům, kteří na naše lekce již chodili v uplynulém školním roce přijde email s doporučením, na které lekce se případně hlásit, aby nedocházelo ke zmatkům :)

Všem zájemcům, kteří by k nám rádi chodili, ale nejsou ještě zcela rozhodnuti a třeba i stejně jako Plha ve filmu Marečku podejte mi pero, pak nabízíme první lekci na podívání neboli "Ukázkově" kam můžete přijít, vyzkoušet si zda vám styl a výuka sedí či nikoli a pak se rozhodnout zda chcete chodit.

!Pokud ale využijete této možnosti, pak chceme všechny poprosit o rozhodnutí rychlejšího charakteru a pak stejně tak i o uhrazení lekcí - většinou na počtech tanečníků závisí i otevření lekcí a tak je pak v zájmu celé skupiny vědět rozhodnutí co nejdříve!

Tato nabídka platí jak pro zájemce o irské tance tak i pro Clogging a to jak pro ty úplně "nepolíbené" tak i pro ty všechny z vás, kteří již něco podobného tančili, ale - začínáte znovu po dlouhé odmlce, změnila se vám tělesná konstrukce a nejste si jisti, zda to fyzicky zvládnete nebo přecházíte z jiné školy či souboru a nechcete kupovat "zajíce v pytli".

Předem děkujeme za spolupráci, těšíme se na viděnou a hlavně na "tancovanou"!

Váš tým lektorek - Alice, Radka a TerkyPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

3.11.

Bucharest Feis & Grade Exams

Bukurešt, Rumunsko

Taneční soutěž a zkoušky v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS