Luas Dancing SchoolUž vás nebaví válet si šunky?

07. 09. 2017 – Tereza Bachová

Pokud je to mu tak, pak přijďte a něco s tím uděláme ;)

Jedno předsevzetí, které obsahuje "začnu se hýbat" rozhodnutí, můžete zrealizovat v prvním a druhém říjnovém týdnu, kdy jsou naše lekce otevřené pro zájemce o irské tance a clogging a kdy je možné si lekce vyzkoušet ihned v provozu a zjistit, zda vám vše vyhovuje a zda do toho s námi půjdete!

Taneční lekce irské tance začátečníci/begginers Hard shoes (což v překladu znamená) pro nepolíbené v oblasti irského stepu, začínají v druhém týdnu a to hned v pondělí 9. října 2017od 19 hod. v TS Andrea blízko zastávky metra Anděl a nebo autobusů a tramvjí Na Knížecí. Pro tyto lekce je však potřeba mít nějaké základy irských tanců za sebou a není tím myšleno pouze tři nebo čtyří týdny tančení tohoto stylu. Je potřeba znát základní postoj, základní techniku a pohyby, které se pak promítají i do tohoto nádherného stylu.

Taneční lekce irské tance začítečníci Soft shoes v překladu znamená to samé co výše, jen se nejedná o stepové lekce, ale o tance v měkkých botách. Někteří si vybaví piškoty, ale máte pravdu :) Tyto lekce začínají 2. října 2017 od 19 hod. v ZŠ Perunova, blízko zastávky tramvaje Perunova. Tyto lekce jsou pro úplné úplné úplné začátečníky a rozhodně se nemusíte bát, že potřebujete předchozí zkušenosti nebo základy.

Taneční lekce Cloggingu pro začátečníky začínají také v prvním týdnu, ale probíhají v úterý a sice 3. října 2017 od 20 hod. v tanečním sále ve Zborovské ulici 22 blízko stanice metra Anděl nebo tramvajové zastávky Arbesovo náměstí. Tyto lekce jsou také určené těm úplně nepolíbeným v této oblasti :)

Všechny lekce vedou více než zkušení lektoři, nemusíte řešit zda potřebujete partnera a dostanete se do skvělého kolektivu lidí s podobným zájmem jako Vy!

Navštívit nás můžete i v případě, že jste již daný styl tančili a rádi byste začali znovu a nejste si jistí, zda byste pokročilejší úroveň hned zvládli. Za sebe jsem přesvědčená, že ano (pohybová paměť je skvělá věc), ale chápeme pocity. Každopádně jste vítáni - případně poradíme nebo zkonzultujeme. 

Nabídka pak platí o i po celý školní rok, ale nemůžeme pak zaručit úpravu platby za lekce.

Nicméně - pokud využijete této možnosti, pak je nutné po vašem rozhodnutí že ANO se ihned přihlásit - lekce jsou většinou vypsány a otevřeny v případě minimálního počtu zájemců.

Těšíme se na viděnou se všemi nováčky a doufáme, že si lekce s námi užijete!

Za Luas Dancing School
Tereza BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

1.10.

Helsinki Feis 2017

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční soutěž v irských tancích.

13.10.

Country dance festival "Obrok" - Volyně

Volyně, CZ

Taneční festival pro všechny milovníky country tanců a cloggingu s účastí dvou zahraničních lektorů a kapacit - Marcie Van Cleave z USA a Carol David-Blackman z Německa. Dále zde budou mít účastníci možnost přijít na semináře Jitky Bonušové, Honzy Pumpra, Pavla Lhotského, Jany Leitnerové a Davida Dvořáka. Také zde diváci uvidí soutěž v tanečním stylu clogging nebo recitál kapely Shovers Volyně a Piánko Strakonice. Víkend zcela jistě nabízí spoustu dobrého tancování a skvělé muziky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS