Luas Dancing SchoolUž vás nebaví válet si šunky?

07. 09. 2017 – Tereza Bachová

Pokud je to mu tak, pak přijďte a něco s tím uděláme ;)

Jedno předsevzetí, které obsahuje "začnu se hýbat" rozhodnutí, můžete zrealizovat v prvním a druhém říjnovém týdnu, kdy jsou naše lekce otevřené pro zájemce o irské tance a clogging a kdy je možné si lekce vyzkoušet ihned v provozu a zjistit, zda vám vše vyhovuje a zda do toho s námi půjdete!

Taneční lekce irské tance začátečníci/begginers Hard shoes (což v překladu znamená) pro nepolíbené v oblasti irského stepu, začínají v druhém týdnu a to hned v pondělí 9. října 2017od 19 hod. v TS Andrea blízko zastávky metra Anděl a nebo autobusů a tramvjí Na Knížecí. Pro tyto lekce je však potřeba mít nějaké základy irských tanců za sebou a není tím myšleno pouze tři nebo čtyří týdny tančení tohoto stylu. Je potřeba znát základní postoj, základní techniku a pohyby, které se pak promítají i do tohoto nádherného stylu.

Taneční lekce irské tance začítečníci Soft shoes v překladu znamená to samé co výše, jen se nejedná o stepové lekce, ale o tance v měkkých botách. Někteří si vybaví piškoty, ale máte pravdu :) Tyto lekce začínají 2. října 2017 od 19 hod. v ZŠ Perunova, blízko zastávky tramvaje Perunova. Tyto lekce jsou pro úplné úplné úplné začátečníky a rozhodně se nemusíte bát, že potřebujete předchozí zkušenosti nebo základy.

Taneční lekce Cloggingu pro začátečníky začínají také v prvním týdnu, ale probíhají v úterý a sice 3. října 2017 od 20 hod. v tanečním sále ve Zborovské ulici 22 blízko stanice metra Anděl nebo tramvajové zastávky Arbesovo náměstí. Tyto lekce jsou také určené těm úplně nepolíbeným v této oblasti :)

Všechny lekce vedou více než zkušení lektoři, nemusíte řešit zda potřebujete partnera a dostanete se do skvělého kolektivu lidí s podobným zájmem jako Vy!

Navštívit nás můžete i v případě, že jste již daný styl tančili a rádi byste začali znovu a nejste si jistí, zda byste pokročilejší úroveň hned zvládli. Za sebe jsem přesvědčená, že ano (pohybová paměť je skvělá věc), ale chápeme pocity. Každopádně jste vítáni - případně poradíme nebo zkonzultujeme. 

Nabídka pak platí o i po celý školní rok, ale nemůžeme pak zaručit úpravu platby za lekce.

Nicméně - pokud využijete této možnosti, pak je nutné po vašem rozhodnutí že ANO se ihned přihlásit - lekce jsou většinou vypsány a otevřeny v případě minimálního počtu zájemců.

Těšíme se na viděnou se všemi nováčky a doufáme, že si lekce s námi užijete!

Za Luas Dancing School
Tereza BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

3.11.

Bucharest Feis & Grade Exams

Bukurešt, Rumunsko

Taneční soutěž a zkoušky v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS