Luas Dancing SchoolUž vás nebaví válet si šunky?

07. 09. 2017 – Tereza Bachová

Pokud je to mu tak, pak přijďte a něco s tím uděláme ;)

Jedno předsevzetí, které obsahuje "začnu se hýbat" rozhodnutí, můžete zrealizovat v prvním a druhém říjnovém týdnu, kdy jsou naše lekce otevřené pro zájemce o irské tance a clogging a kdy je možné si lekce vyzkoušet ihned v provozu a zjistit, zda vám vše vyhovuje a zda do toho s námi půjdete!

Taneční lekce irské tance začátečníci/begginers Hard shoes (což v překladu znamená) pro nepolíbené v oblasti irského stepu, začínají v druhém týdnu a to hned v pondělí 9. října 2017od 19 hod. v TS Andrea blízko zastávky metra Anděl a nebo autobusů a tramvjí Na Knížecí. Pro tyto lekce je však potřeba mít nějaké základy irských tanců za sebou a není tím myšleno pouze tři nebo čtyří týdny tančení tohoto stylu. Je potřeba znát základní postoj, základní techniku a pohyby, které se pak promítají i do tohoto nádherného stylu.

Taneční lekce irské tance začítečníci Soft shoes v překladu znamená to samé co výše, jen se nejedná o stepové lekce, ale o tance v měkkých botách. Někteří si vybaví piškoty, ale máte pravdu :) Tyto lekce začínají 2. října 2017 od 19 hod. v ZŠ Perunova, blízko zastávky tramvaje Perunova. Tyto lekce jsou pro úplné úplné úplné začátečníky a rozhodně se nemusíte bát, že potřebujete předchozí zkušenosti nebo základy.

Taneční lekce Cloggingu pro začátečníky začínají také v prvním týdnu, ale probíhají v úterý a sice 3. října 2017 od 20 hod. v tanečním sále ve Zborovské ulici 22 blízko stanice metra Anděl nebo tramvajové zastávky Arbesovo náměstí. Tyto lekce jsou také určené těm úplně nepolíbeným v této oblasti :)

Všechny lekce vedou více než zkušení lektoři, nemusíte řešit zda potřebujete partnera a dostanete se do skvělého kolektivu lidí s podobným zájmem jako Vy!

Navštívit nás můžete i v případě, že jste již daný styl tančili a rádi byste začali znovu a nejste si jistí, zda byste pokročilejší úroveň hned zvládli. Za sebe jsem přesvědčená, že ano (pohybová paměť je skvělá věc), ale chápeme pocity. Každopádně jste vítáni - případně poradíme nebo zkonzultujeme. 

Nabídka pak platí o i po celý školní rok, ale nemůžeme pak zaručit úpravu platby za lekce.

Nicméně - pokud využijete této možnosti, pak je nutné po vašem rozhodnutí že ANO se ihned přihlásit - lekce jsou většinou vypsány a otevřeny v případě minimálního počtu zájemců.

Těšíme se na viděnou se všemi nováčky a doufáme, že si lekce s námi užijete!

Za Luas Dancing School
Tereza BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

2.12.

Bratislava Christmas Feis 2017

Bratislava, Záhorská Bystrica

Taneční soutěž v irských tancích.

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS