Luas Dancing SchoolVěděli jste že.....

02. 12. 2013 – Tereza Bachová

....homeopatika mohou pomoci i v akutních případech bolestí a zranění?
Pro někoho něco, na co nedá dopustit a pro někoho něco, co se skoro rovná šarlatánství. A jak to tedy je? To asi celkově nerozsoudíme a záleží na každém z nás, co si vybere a proč. Tomuto tématu se věnujeme - alespoň menším úvodem – zde u nás na webových stránkách v sekci Pro zdraví, kde pak tyto informace najdete v rubrice Rehabilitace.

Jedná se o metodu, která se používá i v „klasickém“ lékařském systému v Německu a začínají ji zde využívat i naši čeští lékaři. Nicméně i tak se stále jedná o metodu zařazovanou do skupiny „alternativní“ což je škoda a velmi to tuto léčebnou metodu „degraduje“. Touto metodou lze pomáhat lidem, zvířatům a dokonce i rostlinám. Mohou ji používat těhotné a kojící ženy a podává se i malým kojencům. Nemá vedlejší účinky a pokud nepomůže, lék neublíží. Vzhledem k tomu, že spoustu svých neduhů - fyzických a psychických – léčím již delší dobu touto metodou, mohu potvrdit že funguje a pořád ještě žiju :-) Žádná újma se mi touto metodou nestala, naopak, hodně potíží se tím podařilo dořešit a nebo „doladit.“

Jedná se i o metodu, která může pomoci i v akutní fázi zranění, kdy se podáním tohoto léku snižuje bolestivost zranění, šok a následně se zkracuje i  doba hojení. A proč je tato metoda tak účinná a jak vlastně funguje? Léky se vyrábí většinou z bylin, extraktů hub, stromů, jedů zvířat a hornin nebo nerostů. Dost často se jedná buď o látky samy o sobě léčivé, ale i o jedy, které by člověka v kritickém množství mohly usmrtit. V tomto případě se však lék připravuje tím, že se menší než malé množství připraví k maceraci v alkoholu či jiných látkách a pak se několikanásobně míchá a protřepává s vodou. Díky této metodě se léčivá látka „otiskne“ v molekulách vody a takto připravený lék se pak přetransformuje do suchých kuliček, mastí či kapek. Samotná látka v těle se pak „nese“ daným buňkám a „předává“ jim informaci o tom, jak si mají pomoci sami. V podstatě je nutí tvořit „protilátky“. Úplně zjednodušeně tato metoda funguje trochu jako očkování, ale je vyráběna jinak než očkovací látky a jedná se spíše o „posla“, který tělu předává zprávu, že je schopné si pomoci samo. A o to vlastně jde :-) Tělo totiž nejlépe ví, jak se cítí a co samo potřebuje a tudíž také nejlépe zná „svůj vzor zdraví“ do kterého se potřebuje „vrátit.“

Nicméně stejně jako u všech podávaných látek pro zlepšení zdravotní kondice je třeba navštívit odborníka, který ví, jaké léky podat a v jakém množství, aby byl účinek co nejvíce efektivní.

Podrobnější informace najdete zde na webu v sekci Pro zdraví rubrika Rehabilitace. Najdete zde také odkazy na další webové stránky, kde je k dohledání mnoho užitečných informací. Více informací se dozvíte u specializovaného homeopatického lékaře. Seznam těchto lékařů naleznete na webových stránkách Homeopatické akademie ČR.

Zdraví zdar :)

Tereza Loužecká BachováPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

2.12.

Bratislava Christmas Feis 2017

Bratislava, Záhorská Bystrica

Taneční soutěž v irských tancích.

14.12.

ADCRG/TCRG/TMRF zkoušky ve Vídni

Vídeň, Rakousko

Historicky první konané zkoušky v irských tancích pro zájemce o získání učitelských a porotcovských titulů.

30.12.

Silvestr s Dvoranou

Žinkov, CZ

Po dvou letech vás opět zveme ke společnému vstupu do nového roku. Vracíme do Žinkov, kde jsme již dvakrát strávili skvělého Silvestra. Toto středisko je stranou od ruchu civilizace a je naprosto ideální pro tanečníky a kamarády, kteří chtějí být spolu. Prostory jsou ideálně řešené: budeme bydlet v přívětivých pokojích, jídelna se nachází v přízemí, tělocvična za rohem jídelny... prostě všechno je jak na dlani. A hlavně: budeme zde sami, nebudeme se muset dělit o místa v jídelně apod. Kapacity jsou omezené, kdo zaváhá - netančí.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS