Luas Dancing SchoolVše jednou končí a něco jiného začíná...

24. 06. 2018 – Tereza Bachová

Na pravděpodobně poslední článek jsem si vypůjčila slova klasika.... I když teď popravdě nevím kterého :)

Školní rok se pomalu blíží ke konci a nezbývá než informovat, co se bude dít v dalším školním roce...

Lekce Irských tanců v rámci Luas Dancing School oficiálně po osmi letech fungování ukončují svoji činnost.

Pro někoho to je překvapení, pro někoho není, každopádně se loučíme se všemi našimi 'irskými' žáky, ať už s námi šli kus taneční cesty jen malý kousek, velký kus a nebo s námi začínali a z malých tanečníků se nakonec stali velcí :)

Děkuji všem naším lektorům, kteří s osobitostí sobě vlastní učili vždy s nejlěpším vědomím a svědomím, že předávají to nelepší co se dá! Speciální dík patří Alici Vařechové, bez které by tento poslední školní rok nebyl vůbec možný.

Zkrátka - MOC DĚKUJEME všem, kdo tvořili lekce lekcemi a stali se její součástí od jejího založení od roku 2010 až do letošního června 2018.

Ale co Clogging můžete se ptát

Cloggerské lekce včak budou pokračovat a o detailech fungování probíhá diskuze a tak o výsledních budeme naše milé cloggerky informovat ještě interně později. Táááákže co se týče lekcí cloggingu, ty pokračovat budou a víceméně ve známém režimu. Jen prosím rozklikněte článek >>>

Slíbené 'PéEs' :)

Uzavření irsko tanečních lekcí i znamená, že všichni tanečníci, kteří s námi soutěžili a rádi by v soutěžení pokračovali, mají možnost vybrat si jakoukoli školu s jakýmkoli registrovaným lektorem a pokračovat tam bez šestiměsíční přestávky.V tomto případě pro více informací případně prosím pište na tereza@luasdance.cz

Ohledně nových lekcí od září vás budu(eme) se Šárkou průběžně informovat :) Sál, den a hodina pravděpodobně zůstanou stejné, jen řešíme jakou vybrat platformu pro komunikaci a pak také název. Přeci jen 8 let práce je 8 práce a před tím mnoho let učení se a učení někoho jiného - těžko se rozloučit :)

Nicméně, tato skutečnost také znamená, že pokud by někdo nový měl zájem začít tančit, určitě to bude možné, stačí se před začátkem lekcí domluvit co a jak. A je to!Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.7.

Irish Dance festival 2018

Carlingford, Ireland

The camp is designed especially for Irish dancers from beginners to Open Championship levels. During their week, dancers will have daily dance classes with our amazing teaching staff along with a jam packed schedule of evening events, concerts, music sessions, adventure activities, games, special guests and more.

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS