Luas Dancing SchoolVše jednou končí a něco jiného začíná...

24. 06. 2018 – Tereza Bachová

Na pravděpodobně poslední článek jsem si vypůjčila slova klasika.... I když teď popravdě nevím kterého :)

Školní rok se pomalu blíží ke konci a nezbývá než informovat, co se bude dít v dalším školním roce...

Lekce Irských tanců v rámci Luas Dancing School oficiálně po osmi letech fungování ukončují svoji činnost.

Pro někoho to je překvapení, pro někoho není, každopádně se loučíme se všemi našimi 'irskými' žáky, ať už s námi šli kus taneční cesty jen malý kousek, velký kus a nebo s námi začínali a z malých tanečníků se nakonec stali velcí :)

Děkuji všem naším lektorům, kteří s osobitostí sobě vlastní učili vždy s nejlěpším vědomím a svědomím, že předávají to nelepší co se dá! Speciální dík patří Alici Vařechové, bez které by tento poslední školní rok nebyl vůbec možný.

Zkrátka - MOC DĚKUJEME všem, kdo tvořili lekce lekcemi a stali se její součástí od jejího založení od roku 2010 až do letošního června 2018.

Ale co Clogging můžete se ptát

Cloggerské lekce včak budou pokračovat a o detailech fungování probíhá diskuze a tak o výsledních budeme naše milé cloggerky informovat ještě interně později. Táááákže co se týče lekcí cloggingu, ty pokračovat budou a víceméně ve známém režimu. Jen prosím rozklikněte článek >>>

Slíbené 'PéEs' :)

Uzavření irsko tanečních lekcí i znamená, že všichni tanečníci, kteří s námi soutěžili a rádi by v soutěžení pokračovali, mají možnost vybrat si jakoukoli školu s jakýmkoli registrovaným lektorem a pokračovat tam bez šestiměsíční přestávky.V tomto případě pro více informací případně prosím pište na tereza@luasdance.cz

Ohledně nových lekcí od září vás budu(eme) se Šárkou průběžně informovat :) Sál, den a hodina pravděpodobně zůstanou stejné, jen řešíme jakou vybrat platformu pro komunikaci a pak také název. Přeci jen 8 let práce je 8 práce a před tím mnoho let učení se a učení někoho jiného - těžko se rozloučit :)

Nicméně, tato skutečnost také znamená, že pokud by někdo nový měl zájem začít tančit, určitě to bude možné, stačí se před začátkem lekcí domluvit co a jak. A je to!Příručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

30.9.

Grade Exams v Říme

Řím, Itálie

Taneční zkoušky pro všechny zájemce. Své taneční dovednosti je možné nechat si "zkonzultovat" i v případě, že nesoutěžíte.

12.10.

Country Dance festival Jasana Bonuše

Sokol Pražský, Praha

Milí přátelé, tanečníci, opět jste srdečně zvaní na Country Dance Festival Jasana Bonuše. Vy z vás, kteří jezdíte pravidelně, můžete očekávat již tradiční program. Fesetival se uskuteční opět v budově Sokola Pražského. Hlavním lektorem bude opět David Millstone z USA! Vrátí se i - stejně jako vloni - Klára Hutečková aby zpestřila program lekcemi charlestonu. Zváni jsou samozřejmě i šechny dětské taneční soubory, přijeďte s dětmi dokázat, že country tančí i mladí tanečníci. Jak se již stalo zvykem, společně s Davidem přiletí opět asi 30 tanečníků z USA. Program bude bohatý!

13.10.

Vienna Feis 2018

Vídeň, Rakousko

Taneční soutěž v irských tancích

3.11.

Bucharest Feis & Grade Exams

Bukurešt, Rumunsko

Taneční soutěž a zkoušky v irských tancích

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2018  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS