Luas Dancing SchoolVánoční nadílka Luas a jak nám to šlo

16. 12. 2013 – Tereza Bachová

V neděli 15. prosince jsme uspořádali akci Vánoční nadílka Luas. V rámci tohoto odpoledne jsme namalovali vlastní školní trička, jedli přinesené vánoční i nevánoční dobroty, tančili jsme dva Ceilí tance, povídali si, vyluštili jeden kvíz a popsali vánoční stromeček :-)

Na místě konání jsme se sešli ve tři hodiny odpoledne, kde si každý nejprve vybalil dobroty a dárky, pak dostal za úkol podepsat se na náš vánoční stromek nebo nakreslit nějaký obrázek. Někteří udělali obojí a někdo stromeček použil jako propagační plochu :)

Poté, co jsem se sešli opravdu všichni, vrhli jsme se na malování triček, které se nakonec velmi zdařilo a všechny bavilo. Barvili jsme pouze třemi barvami - oranžovou, zelenou a modrou a někteří nemalovali pouze na papír ;-) Dokonce si barvili i různé části rukou a nohou a pak barvy obtiskávali na textil.
V mezičase jsme si zatančili Bonfire Dance (reel) a Bridge of Athlone (jig) a vyluštili jeden kvíz. Jako menší vzor jsme si vzali kvíz z Bernard´s Summer School a každý tým si nejdříve vybral jméno své soutěžící skupinky. Sešly se nakonec 4 skupiny a nakonec zvítězily dvě skupiny - "Drsný tkaničky" a "VMTK" a druhé místo obsadily další dvě skupiny "Guiness Force" a Hopíci".

Na závěr jsme trička pověsily na židle, našli to nejhezčí a vyfotili. Nejhezčí tričko pak bylo "odměněno" malým dárkem - knížkou "Hlavu vzhůru" od autorky Dr. med. Claudia Croos-Muller.

Nicméně výběr nejhezčího trička ještě neskončil. Pokud chcete i vy vybrat vlastní nejhezčí tričko, navštivte nás na našem Facebookovém účtu, kde všechna trička najdete namalovaná a kde můžete vybrat to, které se vám nejvíce líbí. Díky vašim hlasům pak odměníme umělce, který tričko vyhotovovil. Hlasovat můžete do 15. ledna 2014 a vítěze pak vyhlásíme na Novoroční tančírně, kterou pořádáme 23. ledna 2014.

Děkujeme za vaší přízeň ve skoro uplynulém rok 2013. Těšíme se na viděnou v roce 2014 :-)

Luas Dancing SchoolPříručka pro cloggery

Tipy na zajímavé akce:

31.8.

Munich Summer Workshop 2017

Mnichov, Německo

Letní škola irských tanců pod vedením lektorů Shane McAvinchiho a Mary Sweeney. Taneční škola nabízí tzv. Open status, stejně tak bohatý program pro děti i dospělé.

1.9.

Charleston v Květuši

Květuš, CZ

Nabízíme vám program, který je zcela nový. Po úspěšném prvním seznámení se sólovým charlestonem na Festivalu Jasana Bonuše loni v říjnu, jsme se rozhodli pozvat sympatickou a velice šikovnou lektorku Kláru Hutečkovou z tanečního studia Zig Zag do Květuše. Budeme tančit jak sólový, tak párový charleston a užívat si trochu jiné tancování. Klářiny taneční lekce doplníme country tanci a line dance.

27.9.

Podzimní Květuš

Květuš, CZ

Přijeďte strávit 5 protančených dní v Květuši, kde proběhne letošní poslední taneční setkání. Na tento víkend jsou vybrané převážně tradiční country tance, které doplníme tanci, které mají na letních školách vždy úspěch. V nabídce u tohoto víkendu najdete seznam tanců pro které můžete hlasovat a sami rozhodnout, které z nich budou zařazeny do programu.

30.9.

Grade exams Helsinki

Kannusali, Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Finland

Taneční zkoušky pro irské tanečníky.

Zobrazit více akcí »


Copyright © Luas Dancing School – Tereza Bachová, 2010–2017  |  Kontakty  |  RSS  |  Webdesign: Loužecký.cz  |  phpRS